Мамині помічники

Наші читачі, побачивши заголовок, напевне, подумали про дітей. Звісно, хто ж є найпершим помічником для мам у домашніх клопотах!

Одначе сьогодні ми поговоримо про побутову техніку, без якої домашні клопоти стали б надто обтяжливими. Причому нагадаємо про ті види механічних помічників, які не часто потрапляють в поле зору, але завжди можна купити в інтернет-магазині Фокстрот у Львові та інших містах України.

Про холодильники та морозильні камери зайве нагадувати, вони давно стали неодмінним атрибутом кухні. Втім, як і плита, духовка чи мікрохвильова піч. Значно рідше зустрічаються малі апарати:

  • йогуртниці;
  • бутербродниці;
  • соковижималки;
  • хлібопічки.

Між тим, для господині кожен з цих приладів здатен звільнити купу часу, зекономити гроші та ще й допомогти приготувати здорове і повноцінне харчування для всієї родини.

Мала кухонна техніка

Ось, наприклад, йогуртниця. Дуже проста в застосуванні й недорога техніка, яка дозволить вам чимало заощадити, готуючи натуральний йогурт виключно з молока та закваски. Жодних консервантів та барвників, лише те, що ви любите.

Бутербродниця допоможе швидко зробити сендвічі дитині до школи, або приготувати легкий перекус, коли до вас на чай завітає подруга.

Хлібопічка лише недавно з’явилась у продажу, а популярності набрала в часи локдауну, коли більшість господинь сиділи вдома та намагались якось урізноманітнити домашнє меню, й заразом зекономити. Ви навіть не уявляєте, на які шедеври здатен цей невеликий пристрій!

Магазини побутової техніки не надто балують різноманіттям малої кухонної техніки, тому вибирати доводиться уважно. Звісно, варто надавати перевагу відомим брендам, чия техніка здатна служити десятиліттями.

Одначе для початку можна спробувати й щось менш вартісне, щоб оцінити, наскільки приживеться на вашій кухні той чи інший апарат. Приміром, сокодавилка – це дуже корисна річ, але займає чимало місця, і часто використовується лише в сезон свіжих фруктів. Варто купити, щоб приготувати дітям свіжий яблучний фреш!

Кліматична техніка

Про пристрої на кшталт зволожувачів чи очищувачів повітря багато хто й не чув. Одначе в умовах міських квартир якість повітря досить часто могла б бути кращою.

Зволожувач повітря – це невеличкий апарат, котрий підтримує необхідний рівень вологості в кімнаті з центральним опаленням. Адже при ввімкнених радіаторах повітря стає сухим та може навіть викликати подразнення очей і дихальних шляхів.

Очищувач повітря може усунути зайвий пил та невидимі домішки, що є в повітрі. Тим самим він допомагає різко знизити кількість алергенів, адже не секрет, що прояви алергії набули широкого розповсюдження. Її можуть викликати домашній пил, і шерсть, й інші подразники. Якщо вдома є алергік, то придбання очищувача здатне суттєво покращити якість життя.

Приладів, розроблених для поліпшення побутових умов, є чимало. Не лінуйтесь погортати сторінки інтернет-ресурсів, щоб підібрати собі електронного чи механічного помічника.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь