Як обрати медичний одяг

Перед першим курсом у кожного студента-медика зазвичай виникають питання, більшість з яких стосується саме правильного вибору одягу. Який медичний одяг слід обрати, щоб він не тільки відповідав вимогам та не м’явся в сумці або рюкзаку, але й виглядав стильно? Особливо це питання виникає у жінок, які незалежно від обставин бажають виглядати в тренді.

Як обрати медичний одяг без помилок?

Чітких вимог до медичного спецодягу для студентів різних спеціалізацій (педіатрів, стоматологів, хірургів та інших) немає. У кожної кафедри, а також на різних предметах все дуже індивідуально. Однак на деяких парах потрібно сидіти в медичному халаті і обов’язково в шапочці, а на інших – досить буде одягнути жіночі медичні штани і халат на застібці. Та незалежно від спеціальності, кожен студент повинен мати стандартний набір медичного одягу, який складається із халату, костюму, шапочки та взуття. Це правило стосується лікарів, адже професійні медики також повинні мати в своєму арсеналі увесь комплект необхідних речей, відповідно до своєї медичної спеціальності.

Сучасні виробники велику увагу приділяють виготовленню саме жіночого спецодягу. Якщо при виборі халатів у жінок зазвичай не виникають питання, то із брюками ситуація дещо складніша, адже перед тим, як купити жіночі медичні штани необхідно звертати увагу на деякі моменти:

  • матеріал виготовлення. Найкраще обирати спеціальний оброблений варіант із твілового або полотняного плетіння. Вони не будуть швидко бруднитися, до того ж вони добре пропускають повітря та не парять. Такі штани не мнуться, не сідають після прання, не линяють та на них не скупчується статична електрика;
  • розмір. Важливо завжди підбирати медичні брюки виключно за розміром. Перш за все – це робоча уніформа, а не засіб підкреслення власних принад;
  • крій. Завжди потрібно звертайте увагу на особливості крою. Шви повинні бути рівномірними та акуратними, а тому обирати слід ті моделі, які найбільш зручні. Наприклад, медичні брюки на резинці дозволяють при необхідності швидко їх знімати/одягати. А моделі на тонкій та еластичній мотузочці прекрасно регулюються в залежності від об’єму талії.

Особливості спецодягу для жінок

Якісний медичний одяг – це перш за все, візитна картка лікаря/студента-медика, а тому носити його потрібно з гордістю і задоволенням. Для цього не варто економити на речах, адже в медичних штанах, як і в іншому спецодязі, будь-який лікар чи студент-медик проводить більшість свого часу. Щоб почуватися комфортно, необхідно звертати увагу на якісних виробників, які зможуть гарантувати:

  • збереження презентабельного зовнішнього вигляду навіть протягом тривалого носіння чи після багаторазового прання (адже після прання одяг зазвичай втрачай свою форму та колір);
  • ідеальну посадку по фігурі (лекала, за якими шиють речі повинні враховувати особливості професійної діяльності);
  • високий рівень комфорту при будь-якій температурі навколишнього повітря (для створення штанів виробники мають використовувати гігроскопічні тканини з відмінною повітропроникністю);
  • екологічну безпеку та відсутність виникнення будь-яких алергічних реакцій чи шкірних подразнень при її носінні.

Крім цього, штани мають бути приємними на дотик, проста в догляді, а також добре піддаватись обробці протимікробними хімічними препаратами чи парою. Варто пам’ятати, що обрана модель повинна забезпечувати безпеку хірургічних, лабораторних та діагностичних маніпуляцій, захищати від прямого контакту з будь-якими лікарськими препаратами або хвороботворними мікроорганізмами, а також відображати відповідальний підхід лікувального закладу і характеризує лікаря, як справжнього професіонала.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь