Медицина в Італії: куди їхати лікуватися

Медичний туризм – дуже розповсюджене явище протягом останніх років. Італія займає одне з провідних місць по якості діагностики та лікування у Європі та світі. Тому закономірно, що люди, які мають проблеми зі здоров’ям: хронічні чи серйозні захворювання шукають сучасні та прогресивні методи, які допоможуть подолати хворобу, і обирають лікування за кордоном.

В Італії кожна людина, яка знаходиться у країні легально, може отримати медичну допомогу. Однак державна медицина має ряд недоліків: відсутність сучасного обладнання, недостатню кількість реагентів для лабораторних досліджень. Крім того, часто пацієнти обмежені у виборі лікаря та якісного сервісу. Часто на консультацію вузького спеціаліста потрібно чекати місяцями, тому єдиний вихід, щоб оперативно розв’язувати проблему зі здоров’ям є звернення у приватні клініки.

Група клінік в Італії GSD – приватний оператор медицини, що відомий своїми новітніми клінічними дослідженнями, передовими технологіями діагностики та ефективними сучасними протоколами лікування у всьому світі.

Чому варто обрати клініки Gruppo Sun Donnato:

  • високий рівень довіри та гарна репутація. Тут щорічно обслуговується 47 млн пацієнтів, у тому числі 250 000 тис. звернень за екстреною допомогою.
  • одна з найбільших мереж клінік в Італії з сучасними лабораторіями та стаціонарами; налічує 56 клінік.
  • онлайн та офлайн консультації у професорів медицини.
  • доступні сучасні пакети обстеження (Chek-up) усього організму.
  • широкий спектр вузьких напрямків лікування (неврологія, алергологія, кардіологія, офтальмологія, загальна хірургія та нейрохірургія та багато інших).

Крім того, мережа клінік GSD має ряд відзнак через значні досягнення у лікуванні окремих захворювань та категорій пацієнтів:

  • Перший в Італії центр діагностики та лікування вроджених вад серця. Щороку спеціалісти дорослого та педіатричного відділення приймають сотні пацієнтів: від новонароджених до людей похилого віку.
  • Перший центр кардіохірургії та кардіології в Італії. Завдяки величезній практиці спеціалістів та науково-дослідному клінічному інституту, медики центру володіють найпрогресивнішими методиками лікування та оперативного втручання найрідкісніших вроджених патологій та хвороб серця.
  • Bollino Rossa – лікарня для жінок, основний профіль якої діагностика, лікування жіночих захворювань.
  • Мережа отримала відзнаку у рейтингу “Найкраща лікарня 2021. Перше місце в Італії та шосте у світі, як одна з найкращих спеціалізованих лікарень у напрямку лікування та діагностики онкології, неврології та ендокринології.

Якщо виникли проблеми зі здоров’ям і ви не знаходите підходящого медичного закладу, що може вам допомогти. Розгляньте можливість лікування в клініках Італії, багаторічний досвід та новітні технології дають шанс на видужання тисячам пацієнтів з усього світу.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь