Місія Бути Мамою: львівські експерти у питаннях материнства запрошують на серію безкоштовних вебінар для жінок

Сьогодні, 16 березня о 15.00 Зоряна Богдан, активістка, спортсменка, господиня, мама 4 хлопців, дружина, бізнес-леді,  розкаже як їй вдається поєднувати роботу з вихованням дітей, при цьому знаходити час готувати й ділитись переписами своїх смаколиків в соцмережі, займатись спортом і подорожувати цілою родиною.

А в п’ятницю, 17 березня, о 10.30, консультант з грудного вигодовування, лікар, Анна Соколенко проведе вебінар “Харчування та лікування під час грудного вигодовування”, розкаже що ж можна їсти, а що варто обмежити жінці, яка годує грудьми, і як лікуватися без шкоди для малюка.

Для того, щоб отримати доступ до наступних вебінарів потрібно зареєструватись за цим посиланням https://goo.gl/forms/qWcixQwPknhmjILP2

Лінк для доступу підписувачі отримають листом в день вебінару, а також варто слідкувати за новинами на сторінці проекту у Фейсбук Місія Бути Мамою.

Щоб не пропустити вебінари, знати коли відбулися розсилка листів з лінками для доступу, бути в курсі новин – налаштуйте сповіщення сторінці за інструкцією.

Проект “Місія “Бути МАМОЮ” – це серія безкоштовних вебінарів на різні теми, що цікавлять матусь. Організаторкою та ініціаторкою проекту є, львів’янка – Світлана Кіка, жіночий тренер, сімейний консультант з природного батьківства та багато інших експертів у сфері материнства.

 “Почали ми разом з львівськими консультантами з грудного вигодовування, – детально розповідає про проект “Місія “Бути МАМОЮ” Світлана. – Зараз різні спеціалісти готують і проводять вебінари на різні теми, не лише про грудне вигодовування. Також левову частину організаційних моментів допомагають вирішувати слухачки попередніх вебінарів на волонтерських засадах.
 У цій серії вебінарів ми плануємо розказати про харчування і лікування жінок, що годують грудьми, фактори, що впливають на успішне грудне вигодовування. Найбільш актуальною темою виявилось питання “Як встигнути ВСЕ у декреті” – на цю тему вже був вебінар і ще буде кілька. Також плануємо розкрити тему дитячного сну – чому діти погано сплять, де краще спати дитині, коли і як привчити до окремого ліжка тощо. Готується вебінар на тему стосунків жінки й чоловіка, адже народження, виховання дітей також впливає на стосунки батьків як пари”.
За словами ініціатора, метою проекту є створення бази корисної, доступної,  інформації українською мовою для жінок на актуальні теми материнства.  Пані Світлана та команда проекту переконана, що кожен право мати свою думку і може  дотримуватись будь-якого підходу в тій чи іншій сфері, однак під час серії вебінарів у рамках проекту “Місія “Бути МАМОЮ”, спікери переважно дотримуються поглядів, які близькі до природного, свідомого батьківства, позитивного виховання”.
Слідкуйте за оновленням інформації на сайті http://dlya-tebe.com.ua/misiya-buti-mamoyu/,  де можна ознайомитися з  розкладом та анонсами вебінарів.

Готліб Анна

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь