Як допомогти дитині вивчити абетку? Завантажити мобільні додатки!

Поки що їх так мало… Гарних, україномовних, якісних, корисних. А ті, що з’являються, долають дуже довгий інформаційний шлях до свого споживача. За хмарою англомовних та російськомовних програм часом важко знайти щось своє, рідне. Але якими приємними і улюбленими стають такі знахідки! Тоді хочеться поділитися з купою дітей та батьків добрим продуктом і сам з захопленням дивишся, як дитина бавиться і вчиться рідною мовою.
Mini Rivne підготувало добірку мобільних додатків для вивчення української абетки, з допомогою яких ваші діти легко та із задоволенням вивчать літери, навіть почнуть читати. Барвисте оформлення, музикальний та анімаційний супровід зроблять навчання приємним та наближеним до гри, а елемент інтерактивності забезпечить успішне та результативне засвоєння інформації.

«Мишеняткова Абетка»

Розробка львівської компанії Impulsis «Мишеняткова Абетка» весело та невимушено навчає маленьких користувачів літерам та складанню слів. Веселе мишенятко на тракторі мандрує грою та збирає літери. Примітно, що музику для додатка написав композитор і співак з гурту «Пікардійська Терція» Володимир «Дональд» Якимець.

Найпростіший рівень дає можливість малюку побачити букву, почути її назву і торкнутися до неї. На складніших рівнях гри дитина тренує пам’ять, повторюючи уже вивчені літери, а також може поскладати з букв слова різними способами. Це допоможе дитині зрозуміти, що з букв абетки збираються слова, а, відповідно, швидше вчитися читати. Веселе мишеня Круть у цьому допоможе!


Перша інтерактивна українська абетка – це цікава забавка для малят на українській мові. Грайте, вчіться, розвивайтесь!


«Буквограйка»

Додаток для наймолодших «Буквограйка» пропонує новий погляд на одну з найважливіших задач у навчанні малюків: вивчення літер та звуків.

За основу було взято ігри з кольоровими пазлами, які орієнтовані на запам’ятовування літер та розвиток зорової пам’яті. Кожній літері алфавіту відповідає весела тварина, яка оживає від дотику — стрибає, плаває або літає.

Алфавіт чудово озвучено дикторами-імітаторами у супроводі веселої музики, смішних звуків та милих жартів. Вивчати літери малюк може разом з батьками чи самостійно — інтерфейси ігор прості та зрозумілі, а улюблені персонажі не дадуть засумувати у процесі.

У додатку також є режим «Вчимо звуки». Це спеціальний розділ для тих, хто хоче швидко навчити дитину читати. Зображення кожної літери супроводжується правильним звучанням звуку, що допоможе вашому малюку швидко навчитися впізнавати звуки в словах на слух та легше опановувати навики читання. Завдяки порадам наших логопедів та педагогів тепер у вас є можливість навчити вашу дитину читати за ігровою методикою – швидко та цікаво.

Також у додатку три гри – на пошук тварин та складання слів.

Завантажити на AndroidЗавантажити на iOS


«Балакаюча абетка»

Балакаюча АБЕТКА – це інтерактивна абетка, створена з любов’ю та турботою.

Процес вивчення літер захоплюючий і веселий, а кумедні персонажі тварин виконані в стилі пластилінової анімації.
Кожна тварина має режим спілкування, тому дитина зможе не тільки послухати як звучать літери і тварини, але й потренуватися у вимові. Весела і красива пісенька про літери допоможе легко запам’ятати алфавіт, та подарує чудовий настрій. Додаток містить 6 ігор, кожна з яких по-своєму цікава і корисна.

Серед мінусів – гра не безкоштовна і коштує 2,99$, проте назвати цю суму захмарною важко.

Грай, Навчайся, Розважайся разом з Балакаючою АБЕТКОЮ!

Завантажити на AndroidЗавантажити на iOS 


«Українська абетка для дітей»
Букварик для всієї родини.
Принесе багато радості вашій дитині. Навчить говорити перші слова. Допоможе вивчити букви. Для тих хто знає букви допоможе повторити. Ваша дитина залишиться задоволена від гри в абетку.

Завантажити на Android 


«Перші слова для дітей! (Українська мова)»

Лайт-версія цікавої гри дозволяє вивчити правопис, засвоїти правильну вимову абетки та слів, що складаються з букв. Сюжетна лінія, за якою потрібно повернути всі сім кольорів веселки, не дасть занудьгувати, а три рівні складності передбачені для поступового поглиблення знань.

Завантажити на Android


«Зоо Абетка»

Найвибагливіші поціновувачі будуть задоволені незвичайною різноманітністю мешканців зоопарку. Тут є варан та ему, тритон і щука, сурикат та сонечко. Дітлахи із задоволенням вчитимуть літери в компанії поки що незнайомих та незвичайних тваринок, граючи із ними в міні-ігри та розглядаючи кумедну анімацію на усіх 52 картках набору.

Жителі цього зоопарку стрибають та бігають, ховаються та плавають, полюють та змінюють колір. Аби зробити гру ще цікавішою, розробники додали режим швидкого тесту, в якому потрібно підібрати правильну літеру до вже знайомої тваринки. Результати можна покращувати, повертаючись до гри безліч разів!

Ласкаво просимо до нашого зоопарку!

Вартість – 0,99$.

Завантажити на iOS


 «Весела Українська Абетка – пазл для дітей»

Весела Українська Абетка – дитячий цікавий, розвитковий додаток для вивчення українських букв та звуків.
Абетка для дітей допоможе малюкам в не нав’язливій ігровій формі легко вивчити звуки та форму літер українського алфавіту.Всі українські літери проілюстровані з персонажами, назви яких починаються на цю букву. Всі українські букви озвучені.
Присутня весела музика, яку при необхідності можна вимкнути.

Завантажити на Android


«Смачна Абетка»

Дуже простий додаток для вивчення малюками абетки.
Без реклами.
Яскраві картки зі смачними стравами.

Завантажити на Android

Сподобалась стаття? Поділіться нею з друзями!

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь