Модні весільні каблучки: тренди обручок 2023

Весілля — довгоочікувана та хвилююча подія у житті кожної дівчини, тому до її підготовки докладається багато зусиль. Серед таких відповідальних моментів, як вибір ідеальної сукні, замовлення ресторану та продумування сценарію, не варто забувати і про купівлю обручок.

Сучасні весільні каблучки відрізняються незвичайним дизайном, але залишаються досить універсальними, щоби не виділятися на тлі будь-якого модного образу. Це важливий момент, адже кільце доведеться носити довгі роки, не знімаючи і не замислюючись, чи підходить воно до нової сукні.

QVO1pQXTKHmnwt2ZHxL05uPiZCYiTwZ6gbyh1LMjVoC2pFXllmicw_wF9flEuNpSROj_MEfb3Ihj5UVk36g1YX9qahYyJQ4r5MXteFX3jj4G5IAJ-ZRMO_kywLUE-fVC7E5lpWr8odcRuwxSM75VUDI

Стильні тренди сезону 2023

Прояв індивідуальності та природність – тренди, що повністю заволоділи світом останніми роками. Не обійшла ця мода і весільні обручки, тому в сучасному виконанні такі аксесуари виглядають досить оригінально. У поточному сезоні до моди увійшли:

  • багатобарвні кільця;
  • вінтаж;
  • природні вигнуті лінії;
  • інкрустація дрібним дорогоцінним камінням;
  • широкі моделі;
  • унікальний дизайн;
  • різноманітність фактури.

Ну і, звичайно, в моді безсмертна класика – лаконічні, ідеально круглі та гладкі обручки без декору.

Золоті обручки

Золото завжди в моді, тому обручки з цього матеріалу варто вибрати парам, які не бажають занадто віддалятися від традиційних поглядів. Нареченому та нареченій легко підібрати ідентичні кільця або моделі схожого дизайну, але виконані із золота різного кольору.

Популярним є змішання різних видів золота в одній прикрасі. Цікаво виглядають весільні обручки на штифтах, виконані з 2-3 золотих смуг, скріплених з проміжком. Тим, хто любить кільця з інкрустацією, варто знати, що цього сезону наймоднішими вважаються кільця з камінчиками по ребру. Як вставку використовують як дрібні діаманти, так і демократичні цирконій або фіаніти.

Тренд цього року – обручки з білого золота. Зовні їх майже неможливо відрізнити від супердорогих платинових моделей, а коштують вони значно менше. Але, якщо золото не до душі, а платина — не по кишені, варто замовити срібні обручки, вони сьогодні теж модні.

Мінімалізм та вінтаж

Хоча дизайн таких кілець суттєво відрізняється, обидва варіанти вважаються трендовими у 2023 році. Серед мінімалістичних моделей популярні широкі обручки з плоскою поверхнею, прості або прикрашені невеликою кількістю каменів.

63YLG6pN9vgPRTxKbO6pJfHdOK6UhJ3WatOJ5zgDiCnovfcr8_xd5I1s_I2MOdomJ4EFiYyfqIV_C40QhOwERxV6DrDfNOjHMhWpy81uuVPsFDOqV1QsqffIQbzKRxJztv3D4Eo3F4HUh6x8-bmV__Y

Дизайн вінтажних моделей настільки різноманітний та ефектний, що одразу привертає увагу. Складно сказати, що така каблучка підійде надалі до будь-якого образу, натомість, виділяючись на загальному тлі своєю незвичністю, воно допоможе легко визначити статус дівчини.

Нова форма та фактура

Не всі сучасні пари вважають, що обручка має бути рівною і гладкою, тому в моду увійшли моделі, поверхня яких повторює текстуру мішковини, піску, кори дерева або морської хвилі. Та й сама каблучка часто виконана хвилеподібно або у вигляді ланок плоского якірного ланцюга.

Серед популярних трендів цього року є й інші варіанти: кільця зі смарагдами, обручки геометричної форми та в стилі hi-tech, моделі ажурного плетіння або футуристичного дизайну. Хоч би який вибір зробила молода пара, насамперед важливі глибокі щирі почуття. Тільки тоді обручка стане символом довгого спільного життя.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь