Новий спортивний майданчик з’явився на на вулиці

Вчора відбулося урочисте відкриття нового, відкритого спортивного майданчика по вулиці Богоявленській. Його появі найбільше зраділи діти, які відразу його і випробували.

Спортивний майданчик з’явився на місці, де донедавна стояло старе обшарпане баскетбольне кільце, за рахунок міського бюджету. Жителі прилеглих будинків зможуть позайматися тут на турніках і металевих тренажерах.

Присутнім показали майстер-клас представники одного з рівненських клубів зі стріт-воркауту. Свою  спортивну підготовку продемонстрували також: начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Шевчук, депутати міської ради Олександр Чубай та Віталій Павелків.

«Якщо ми побачимо, що майданчик використовують за призначенням і буде популярний, то обов’язково продовжимо цю справу в інших районах міста», – зауважив міський голова Володимир Хомко.

Нагадаємо, такі спортивні майданчики нещодавно облаштовано на вулицях Фабричній, 1, Київській, 17 та Князя Романа, 4, а взагалі в рамках програми «Спортивний майданчик» вже обладнано близько трьох десятків дворових спортивних споруд.

 

Джерело

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь