5 мультфільмів про море

Якщо літній вечір видався прохолодним , можна разом з дітками поринути у морські пригоди! Як? Все просто поживитись чудові мультфільми про море.

 

«У пошуках Немо»

Немо – допитливий син батька-одинака Марліна. У той час як Марлін намагається не залишати насиджених місць, Немо сповнений бажання пізнати світ за межами рідного рифа. Через необережність він потрапляє в руки до дайвера, а звідти – в акваріум. Марліну, щоб знайти і звільнити сина, доведеться подолати свій страх перед незвіданими просторами, а допомагати йому буде Дорі – забудькувата, але добра і мила рибка-хірург.


 

Настала черга Немо і Марліна допомогти своїй приятельці. Згадавши про давно втрачених батьків, Дорі вирішує їх знайти. У компанії Марліна та Немо вона відправляється в інститут морського життя.

По дорозі вони випадково розлучаються – і Дорі потрапляє якраз туди, де повинні бути її батьки! Але щоб відшукати їх, їй потрібно вибратися з акваріума – в той час як Марлін та Немо роблять все можливе, щоб знайти Дорі.


«Пісня моря»

Найгарніший мультфільм, заснований на ірландських легендах про шовк – морський народ, людей-тюленей. Бен і його молодша сестра, шестирічна Сірша – діти від шлюбу жінки-шовк і рибалки Конора. Їхня мама давно пропала в морі, а бабуся вирішує відвезти дітей з острова в місто. Але Бен і Сірша не хочуть жити в місті – вони втікають, і їхній шлях додому пролягає дорогами міфів, магії і легенд.


«Морська бригада»

ПЕП і Джуліус – бамбукові акули. Виявивши ікринки своїх побратимів, приятелі беруть їх під свій захист, щоб уберегти від браконьєрів. Проте зловмисникам все ж вдається викрасти майбутніх малюків – і ПЕП і Джуліус пускаються в погоню. Однак оскільки браконьєри забрали свою здобич на сушу, акулам доведеться подумати над тим, як визволити ікринки з полону!


“У синьому морі, у білій піні”.

«У синьому морі, у білій піні …» – радянський вірменський мальований мультфільм, створений в 1984 році Робертом Саакянц. Музична фантазія на теми вірменських народних казок. Відомою стала пісня з мультфільму «У морі вітер, в море буря …» у виконанні Анаіт Каначян.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь