5 мультфільмів про море

Якщо літній вечір видався прохолодним , можна разом з дітками поринути у морські пригоди! Як? Все просто поживитись чудові мультфільми про море.

“РУСАЛОНЬКА” 

Молодшу доньку короля підводного царства Тритона (Хав’єр Бардем) звати Аріель (Холлі Бейлі). Вона – юна русалка. Якось під час шторму вона врятувала принца (Джона Хауер-Кінг), який мав би потонути. Хлопчина закохався у свою рятівницю та хоче одружитися із нею. У цей час Аріель, живучи глибоко у товщі океану, мріє потрапити на берег у людській подобі.

Сімейний пригодницький мюзикл «Русалонька» є екранізацією однойменного мультфільму студії Disney, що вийшов на екрани у 1989 році. У основі сюжету – казка Ганса Крістіана Андерсена. Про бажання перезняти казку заговорили у 2016 році. Першим, про кого стало відомо, що він точно працюватиме над новим фільмом, став композитор Алан Менкен. Свого часу саме він написав музику до оригінального мультфільму. На роль Русалоньки затвердили Холлі Бейлі, американську співачку та акторку. Знімальний процес розпочався в січні 2021 року на студії Pinewood Studios у Великобританії. Влітку частину сцен було знято на Сардинії, в Італії.

 

 

«У пошуках Немо»

Немо – допитливий син батька-одинака Марліна. У той час як Марлін намагається не залишати насиджених місць, Немо сповнений бажання пізнати світ за межами рідного рифа. Через необережність він потрапляє в руки до дайвера, а звідти – в акваріум. Марліну, щоб знайти і звільнити сина, доведеться подолати свій страх перед незвіданими просторами, а допомагати йому буде Дорі – забудькувата, але добра і мила рибка-хірург.


 

Настала черга Немо і Марліна допомогти своїй приятельці. Згадавши про давно втрачених батьків, Дорі вирішує їх знайти. У компанії Марліна та Немо вона відправляється в інститут морського життя.

По дорозі вони випадково розлучаються – і Дорі потрапляє якраз туди, де повинні бути її батьки! Але щоб відшукати їх, їй потрібно вибратися з акваріума – в той час як Марлін та Немо роблять все можливе, щоб знайти Дорі.


«Пісня моря»

Найгарніший мультфільм, заснований на ірландських легендах про шовк – морський народ, людей-тюленей. Бен і його молодша сестра, шестирічна Сірша – діти від шлюбу жінки-шовк і рибалки Конора. Їхня мама давно пропала в морі, а бабуся вирішує відвезти дітей з острова в місто. Але Бен і Сірша не хочуть жити в місті – вони втікають, і їхній шлях додому пролягає дорогами міфів, магії і легенд.


«Морське чудовисько»

В епоху, коли над морями панують жахливі чудовиська, мисливці на них вважаються славетними героями, а найобожнюваніший із них — видатний Джейкоб Холланд. Та життя цього мисливця ускладнює несподівана союзниця — юна Мейзі Брамбл, яка прокрадається на його легендарний корабель. Разом вони вирушають в епічну подорож незвіданими водами й входять в історію.


“У синьому морі, у білій піні”.

«У синьому морі, у білій піні …» – радянський вірменський мальований мультфільм, створений в 1984 році Робертом Саакянц. Музична фантазія на теми вірменських народних казок. Відомою стала пісня з мультфільму «У морі вітер, в море буря …» у виконанні Анаіт Каначян.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь