Настільні ігри для компанії друзів

Настільні ігри для компанії друзів

Найкращі настільні ігри ніколи не втратить своєї актуальності. Буквально щороку розпродаються мільйони копій найкращих представників жанру, складаючи неабияку конкуренцію іншим видам розваг. Нічого дивного в цьому немає, тому що настілки розважають і дітей, і їхніх батьків. Якщо ви не бажаєте помилитися з вибором з приводу подарунка на будь-яке свято – популярні настільні ігри найкращий варіант.

Ігри для компаній відрізняються не тільки забавністю, але й можливістю провести дозвілля з сім’єю, друзями або колегами. Більше того, настілки позитивно впливають на:

  • розвиток пам’яті;
  • можливість прораховувати ходи наперед;
  • логіку;
  • стратегічне мислення.

Монополія

Можна сказати, що це гра, що найбільше продається в Україні, для компанії за столом. Головне завдання – розбагатіти, а для цього необхідно брати участь в аукціонах, купувати заводи, будувати готелі, змушувати своїх конкурентів платити гроші, коли вони стають на ваші клітини.

Зазначимо, що Монополія – універсальна настільна гра, призначена для будь-якого віку. Існує не лише класична версія, а й розширені редакції, які привнесуть ще більше драйву та захопленості.

Скраббл

Сенс полягає у створенні слів на спеціальній дошці. Розміщуватися можуть, як вертикально, і горизонтально. Навіть можна їх перехрещувати для створення нових. Існують і додаткові нюанси, пов’язані з вартістю кожної літери та спеціальних клітинок на ігровому полі.

Найкращий гравець – цей той, який набрав найбільшу кількість очок. Призначається для учасників віком від 10 років. Максимальна кількість гравців – 10 людей.

Настільна гра має виключно позитивні відгуки, з якими радимо і ознайомитися перед покупкою.

Trivial Pursui

Тривіальна гонитва – ще один представник найцікавіших настільних ігор. Учасникам необхідно відповідати на запитання із шести тематик для перемоги. Підходить як для двох, так і для великої компанії. Мінімальний вік для входження – 8 років. Існує чимало версій гри з питаннями: фільми, ігри, серіали тощо.

Відмінний варіант для дозвілля на свіжому повітрі.

Cluedo

Мрієте стати детективом? Запрошуйте друзів, адже дана настільна гра запропонує з’ясувати, ким було скоєно вбивство, якою зброя використовувалася і т.д. Одні учасники здогадуються, інші спростовують їх, використовуючи ігрові підказки. Виграє той, хто першим розповість про всі нюанси злочину.

Знайти цікаві ігри для компанії ви завжди зможете в інтернет-магазині Будинок Ігор.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь