Старі дитячі новорічні фільми для сімейного перегляду

Кожен з нас чекає, що Новий рік принесе дивовижні зміни в житті. Хтось мріє зустріти нову любов, хтось – знайти своє покликання, а деякі – побути разом з близькими.

У цей чарівний святковий час немає кращого способу підняти собі настрій, ніж дивитися старі новорічні фільми 60-70-х років. Ці блискучі стрічки назавжди захопили серце глядача і ось вже не один десяток років залишаються обов’язкової новорічною програмою.

Міні Рівне зробило для вас добірку сімейних фільмів, кожен з яких є справжнім шедевром. Ці дитячі новорічні казки- це прекрасний спосіб провести час всією родиною, тому що вони обов’язково сподобаються і дорослим, і дітям.

Читайте також: Список зимових справ і забав для вас та ваших діток

Фільм- Новорічні пригоди Маші і Віті

Рік 1975
Тривалість 1:07:00
Вік 6+

Музична сімейна новорічна казка 1975 року народження, яка прекрасно підійде для затишного сімейного вечора. Абсолютно несхожі однокласники Маша і Вітя змушені допомагати Дідові Морозу, у якого злісний Кощій Безсмертний украв улюблену Снігуроньку …

Маша і Вітя знають один одного з дитинства і вчаться в одному класі, але навряд чи можна знайти більш несхожих дітей. Вона обожнює казки і вірить в чудеса, він вважає все це дурістю і шанує тільки логіку і людський розум.

Одного разу, прикрашаючи ялинку, герої заводять суперечку про те, чи може в Новий рік статися справжнє диво. У цей самий момент перед дітьми з’являється стурбований Дід Мороз і благає їх допомогти: Кощій вирішив зіпсувати всім свято і викрав його внучку Снігуроньку.

Заради її порятунку Маша і Вітя відправляються в справжню новорічну казку, а злісний викрадач відправляє слідом за ними цілу армію своєї нечисті … Чим закінчиться ця весела і захоплююча історія, ви дізнаєтеся, якщо вирішите дивитися онлайн «Новорічні пригоди Маші та Віті».
Фільм – Морозко

Рік 1964
Тривалість 1:18:50
Вік 12+

Було у старого і старої дві дочки, Настуня дочка старого і Марфуша дочка старої. Настуня була дівчиною доброю і працьовитою, а Марфушка …
Втім усі, напевно, знають історію про те, як зла стара послала Настуню в ліс лютою, холодною зимою, а та познайомилася там з Морозком який щедро її обдарував. Ну а що, стало з “Марфушенькою-ясочкою”, коли ту, збожеволівши від жадібності, послала в ліс зла стара, Ваші діти із задоволенням дізнаються самі.


Фільм – 12 місяців

Рік 1972
Вік 6+
Тривалість 2:18:46

Двухсерийная екранізація знаменитої казки “Дванадцять місяців”. Сюжет оповідає про бідну дівчину, яку зла мачуха послала посеред ночі в лютий мороз в ліс за пролісками.

Примхлива і невихована принцеса побажала в грудні букет синіх квіточок для своєї спальні. Любляча свою дочку королева терміново видає указ, де обіцяє велику винагороду тому, хто принесе проліски до палацу. Жадібна мачуха посилає свою скромну і мовчазну пасербицю в ліс за пролісками.

Розрахунок підступної жінки простий – не принесе квіти, так згине в темній чащі. Однак юна скромниця не тільки виживає в суворих умовах дикої природи, а й знаходить чарівну галявину, на якій розташувалися всі місяці  року.

Квітень вмовляє братів допомогти бідній дівчинці. Пасербиця забирає з собою не тільки розкішний букет пролісків, а й чарівне кільце. Як тільки щаслива дівчинка засинає, її зведена сестра викрадає магічний артефакт. А що сталося далі ви можете переглянути разом з дітьми.


Фільм – Снігова королева.1966

Рік 1966
Вік 6+
Тривалість 1:19:38

Добра і повчальна казка «Снігова королева» Ганса Християна Андерсена вчить, що справжня дружба здатна подолати будь-які перешкоди.

Кай і Герда були кращими друзями. Вони ділили між собою всі свої дитячі радощі і печалі. Але одного разу Кай піддається впливу злої та жорстокої Снігової королеви, яка заморожує його серце.

Бідна Герда не може змиритися з втратою друга та відправляється в небезпечний шлях, щоб його врятувати. По дорозі їй зустрінуться не лише добрі люди, а й вороги, які будуть намагатися перешкодити їй. І їй доведеться вибиратися з замку підступного, але трохи дивакуватого короля, рятуватися від розбійників і мерзнути від холоду на підступах до палацу, де заточений її друг. Але справжнє випробування чекає її при зустрічі з Каєм, адже їй треба розтопити його крижане серце.


Старий фільм – Попелюшка

Рік 1947
Вік 6+
Тривалість 1:21:50

Музична казка «Попелюшка», знята за мотивами казки Шарля Перро. Це старовинна казка, яка народилася багато століть назад, але до сих пір живе, і її розповідає кожен на свій лад. І важко повірити в те, що дивовижна і талановита актрисі Яніні Жеймо було вже 38 років, коли вона зіграла Попелюшку.

Фільм настільки просякнутий добротою і щирістю, що його хочеться переглядати знову і знову, а глядацькі серця наповнюються незабутніми відчуттями чудес, що відбуваються. В образ своєї героїні Яніна Жеймо вклала чарівність і простоту, чистоту і наївність, чесність і порядність, працьовитість і принадність Попелюшки.

Сюжет фільму: Попелюшка – дочка лісника від першого шлюбу. Цей безвольний чоловік одружений на злий жінці, тобто мачусі Попелюшки. Вона разом зі своїми двома дочками експлуатує бідну дівчину і змушує її виконувати всю роботу по дому. Але одного разу Попелюшка, за допомогою хресної фей, потрапляє на королівський бал. І її рване брудне плаття перетворюється в бальне, а на ніжках виявилися кришталеві черевички. Але опівночі чари закінчуються …


Фільм – Три горішка для Попелюшки

Рік 1973
Вік 0+
Тривалість 1:22:16

Мачуха Попелюшки усіма силами намагається видати свою примхливу, злу і дурну рідну дочку заміж за принца. Для цього вони відправляються на бал в замок короля, куди з усієї округи з’їжджаються і інші претендентки в наречені.

Однак сам принц зовсім не збирається одружуватися і постійно сваритися з цього приводу зі своїм батьком. І ось, коли принц уже зібрався покинути бал, він побачив прекрасну незнайомку, обличчя якої було приховано під маскою. Спадкоємець був просто зачарований цією дівчиною, проте незнайомка швидко зникла, випадково залишивши свою туфельку. Саме по туфельці принц і хоче розшукати красуню …


Фільм – Пані Хуртовина – казка братів Грімм

Рік: 1963
Вік: 0+
Тривалість: 56:17

Це екранізація казки братів Грімм, яка розповідає про вдову з двома дочками. Одна дочка доводиться їй падчеркою, але вона гарніша та працьовитіша своєї зведеної сестри.

Рідна донька дуже лінива, тому всю домашню роботи виконує падчерка. Але за це її очікують лише образливі слова і лайка мачухи. Але в один прекрасний день дівчина ненавмисно упускає котушку з нитками в колодязь, з цього моменту і починається найцікавіше …
Фільм – Крижана онука

Рік: 1980
Вік: 6+
Тривалість: 1:10:08

Всі ми знаємо, що у Діда Мороза є тільки одна онука, і звати її Снігуронька. Однак режисер Борис Рицарев стверджує, що у старенького їх багато, і живуть вони в лісі, де водять хороводи та співають новорічні пісні. На доказ своєї правоти, майстер пропонує нам фільм Крижана онука, який розповість історію про те, як безсмертна дівчина полюбила смертного хлопця і намагалася знайти з ним щастя. Чи вийде у них це?е підкоряється йому по-доброму?


Фільм – Снігова казка

Рік: 1959
Вік: 12+
Тривалість: 1:06:50

Добра радянська казка, знята в 1959 році, в якій розповідається про те, які дива можуть трапитися зі звичайними дітьми на Новий рік. Мітя, звичайний хлопчик з міста Сінеярськ, любить фантазувати і розповідати всім небилиці. Тридцять першого грудня він переконав усіх у тому, що його годинник – чарівний. Він, за його словами, не тільки зможе оживити сніговика, а й взагалі зупинити час.

Звичайно, спочатку йому ніхто не вірить. Але в переддень Нового року яких тільки не трапляється чудес?

Мітя перетворює звичайного сніговика, якого зліпив сам, в дівчинку Лелю. Герой веде дівчинку в школу і по дорозі втрачає годинник. Дивний старий дізнається про їх чарівну властивість і намагається дізнатись, як йому їх дістати. З’ясовується, що старий – це Старий Рік, який зовсім не хоче поступатися місцем для Нового…
Maruna

Насолоджуюсь материнством, обожнюю читати, фотографувати та ділитись корисною інформацією з іншими:)

Залишити відповідь