Рівненська обласна бібліотека для дітей

Комунальний заклад «Рівненська обласна бібліотека для дітей» Рівненської обласної ради.

Рівненська обласна бібліотека для дітей – найбільша книгозбірня серед дитячих бібліотек області.

Щороку бібліотека обслуговує близько 10 тис. читачів-учнів 1-9 класів, дошкільників, організаторів дитячого читання (батьків, вчителів, вихователів).

Фонд книгозбірні налічує більше 147 тис. різноманітних книг, журналів, газет, аудіовізуальних матеріалів, CD-дисків, мистецьких альбомів тощо.

Бібліотека розміщена у 3-х приміщеннях:

  • проспект Миру,16 (відділ обслуговування дітей дошкільного та молодшого шкільного віку);
  • вул.Відінська,13 (відділ обслуговування дітей середнього та старшого шкільного віку);
  • вул.С.Петлюри, 27 (відділ масової роботи та естетичного виховання).

У бібліотеці можна вибрати найрізноманітнішу нову дитячу літературу на будь-який смак і для всіх вікових категорій: навчальну, науково-популярну, художню, для розвитку творчих здібностей та ін.

Для батьків є література з питань виховання та розвитку дітей, а також популярні книги сучасних українських та зарубіжних авторів.

Для педагогів – великий вибір (біля100 назв) журналів  на допомогу освітньому процесу, електронні ресурси, книги іноземними мовами тощо.

Для організації цікавого і змістовного дозвілля дітей в бібліотеці безкоштовно діють клуби за інтересами, проводяться різні масові заходи (конкурси, вікторини, ігри, зустрічі з письменниками, майстер-класи тощо).

У клубі «Мудрограйлик» (проспект Миру,16) є чимало цікавих настільних, логічних та інших популярних дитячих ігор. Діти можуть розвивати логічне мислення, кмітливість. Для любителів творити красу своїми руками тут проходять майстер-класи з паперопластики, оригамі, квілінгу.

Клуб сімейного дозвілля «Нінтешк@» (вул.Відінська,13) пропонує підліткам пограти в рухливі комп’ютерні ігрина суперсучасних ігрових консолях NintendoWii, взяти участь в ігрових турнірах разом з друзями та батьками.

Тут же – Центр вільного доступу до Інтернету, можливість знайти необхідну інформацію, поспілкуватись з однолітками в соцмережах, при потребі –  навчитись основам комп’ютерноїграмотності, пошуку в мережі.

У відділі масової роботи та естетичного виховання (вул.С.Петлюри,27) – багате зібрання грамплатівок, аудіокасет, відеофільмів, альбомів репродукцій, літератури про видатних музикантів і художників, нотних видань. Великий вибір CD з аудіозаписами програмової української та дитячої літератури, цікавими розвиваючими та розважальними дитячими іграми. Для охочих вивчати народні традиції діє фольклорно-етнографічна вітальня «Бабусині обереги»

Усі послуги – безкоштовні за наявності читацького квитка, вартість якого
3 грн. – для дітей, 4 грн. – для дорослих на рік.

Щоб стати читачем обласної бібліотеки для дітей, потрібні: твоє бажання, паспорт одного з батьків або дорослого члена родини та 3 гривні для оформлення реєстраційних документів, які дають тобі право користуватись фондами і послугами усіх відділів бібліотеки.

Графік роботи:

понеділок-четвер 9.00-18.00
п’ятниця 9.00-17.00
неділя 9.00-16.00
вихідний – субота

Адреса:
вул.С.Петлюри,27. Телефон: +38 (0362) 26-45-63;
проспект Миру,16. Телефон: +38 (0362) 63-34-68;
вул.Відінська,13. Телефон: +38 (0362) 23-33-91;
Емail: child1@rivne.com
Cайт: http://www.rdobd.com.ua
Блог: http://rdobd.livejournal.com/
ВК: https://vk.com/id166595971
Facebookhttps://www.facebook.com/

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь