Огляд популярних мереж суші ресторанів у Рівному

Смачна японська кухня приваблює багатьох своїм широким асортиментом страв, незвичністю та привабливим зовнішнім виглядом. Головне обрати висококласний сервіс, щоб повноцінно познайомитися з японськими традиціями та насолодитися неперевершеним смаком. Зараз суші Рівне пропонує у великому різноманітті, тому кожен точно знайде те, що підходить йому більше.

Підбирати страви за мінімальним цінником – це не найкращий варіант, оскільки є вірогідність того, що порції будуть замалими чи просто несмачними та людина даремно буде витрачати власні кошти. Рекомендується звернути увагу на огляд популярних закладів у Рівному та вже на цьому рейтингу вибрати оптимальний варіант за ціною та меню.

«Суші Мастер»

Ця мережа має попит в Україні, оскільки вона пропонує доступні та смачні японські страви, які точно зможуть вразити кожного. Меню підходить, як для новачків, які тільки хочуть познайомитися з кухнею Японії ближче, так і для тих, хто завжди знаходиться у пошуках чогось нового та незвичного. Великий плюс «Суші Мастер» в тому, що цей заклад пропонує сезонне меню. Завдяки цьому у Рівному завжди можна скуштувати щось новеньке та не переплачувати, оскільки на популярні позиції завжди діють знижки.

Переваги «Суші Мастер»:

·       доступні ціни;

·       великий вибір страв;

·       висококласний сервіс;

·       вигідні умови для замовника;

·       безкоштовна доставка.

Сушисти створюють страви за власною концепцією та завжди дотримуються стандартів, завдяки чому їм вдається зберігати рекомендовані пропорції та створювати екзотичні смаки, тим самим вражати відвідувачів.

«Квадрат суші піца»

Цей заклад пропонує клієнтам одразу кілька варіантів кухні у Рівному. Можна замовити не тільки щось паназіатське, а ще й американське. Меню розділяється на два варіанти. Це може бути класична частина чи святкова. Другий варіант пропонує брати великі сети ролів за зниженими цінами та отримувати додатково деякі страви безкоштовно.

Також заклад створив систему лояльності для постійних гостей, завдяки чому вони можуть отримувати персональні знижки. На приготування та доставку страв витрачається приблизно півтори години. Доставка безкоштовна, якщо замовлення коштує від 200 гривень. До цієї суми діє фіксований цінник.

«Kilogramm Sushi Project»

Це ще один ресторан у Рівному, який пропонує широкий асортимент японських страв та користується у місті великою популярністю через невеликий цінник на продукцію. Меню пропонує маки, роли, суші, салати, закуски та десерти. На офіційному сайті постійно публікується інформація щодо актуальних знижок та персональних пропозицій для нових відвідувачів. Можна, як прийти у ресторан, щоб скуштувати страву, так і замовити її додому чи в офіс.

Ресторан використовує тільки свіжі продукти для приготування своїх страв та має всі необхідні ліцензії на діяльність. Якщо потрібно вирішити якесь питання, то завжди можна звернутися до одного з менеджерів.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь