Паперовий “Акваріум” ідеї та шаблони

Дитина просить вас завести рибок? Запропонуйте їй на перших порах змайструвати саморобку «Акваріум» з коробки своїми руками. Паперові тропічні рибки не потребують ані найменшого догляду, зате виглядають дуже ефектно – вони наче об’ємні і рухливі. Виготовлення такого 3D-акваріума займає мінімум часу: проведіть цей час творчості разом зі своєю дитиною!

Читайте також: Ляльковий будинок з паперу

Ось таку цікаву саморобку на морську тему можна зробити з простої картонної коробки.

Намалюйте, розфарбуйте і виріжте морських мешканців – наприклад, рибку, краба, морську зірку, медузу,кита.

Тепер залишилося прив’язати до них ниточки і прикріпити зверху коробки. На деякі ниточки можна нанизати невеликі бусинки, що імітують бульбашки повітря.

Щоб зробити тварин рухливими – проріжте уздовж верхньої частини коробки отвори. До ниточках з тваринами приробити ґудзики. Тепер можна, переміщаючи ґудзики вздовж отворів, міняти положення мешканців акваріума.

Ще ідеї акваріума:

Обклейте коробку кольоровим папером або розфарбуйте фарбами. Всю коробку зсередини обклейте папером синього або блакитного кольору, а дно папером жовтого кольору. По можливості приклейте на дно камінці, мушлі або черепашки.

Прикрасьте дно паперовими або пластиліновими водоростями.

 

Дуже велика кількість різноманітних акваріумів з паперу можна знайти на сайті Creative Park від фірми Canon. Тільки на відміну від попереднього виробу з картонної коробки, зробити яку під силу навіть дошкільнику, вироби з паперу акваріуми від фірми Canon розраховані на дітей шкільного віку та дорослих. Готові акваріуми можуть стати оригінальним подарунком своїми руками для друзів і родичів.

Щоб завантажити шаблон що сподобався – натискайте на зображення.

Акваріум з дельфінами – шаблон 

Акваріум  з морським дияволом та акулою Ремором – шаблон

Акваріум з морським коником – шаблон

Акваріум з рибою янголом та антіусом – шаблон

Акваріум з   рибою-хірургом та креветкою – шаблон

Акваріум з рибою хромсіс – шаблон 

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь