Парад дитячих візочків 2017

Вже шостий раз поспіль в Рівному збираються веселі малюки та чемні батьки позмагатись у кращих ідеях оформлення та дизайну дитячих засобів пересування: візочків та колясок, самокатів та велосипедів!

Це «Парад дитячих візочків 2017» від громадської організації «ТАТО-КЛУБ РВ» та телевізійного проекту «Казка від тата»!

Захід відбувається вже понад п’ять років, за цей час в парадах взяли участь понад дві сотні маленьких рівнян та батьків.

Запрошуємо у неділю18 червня на майдан Короленка біля ТЦ “ЗЛАТА ПЛАЗА” відвідати наші змагання, та спробувати власні сили! 

Початок о 11.00 год.

На Вас чекає фото сесія з візочками, конкурс «Кращий тато», визначення кращих в номінаціях “візочок”, “образ”, “велика сімейка”, “самий менший учасник”, “оригінальність”!

Для заохочення фантазії та творчості учасників, будуть визначені різноманітні номінації, щоб якомога більше учасників отримали цінні призи та подарунки. Перелік номінацій буде визначений та оголошений пізніше, відповідно до партнерів заходу.

Всі учасники будуть нагороджені грамотами або призами за участь. Переможці у номінаціях будуть нагородженні призами-сюрпризами. Призи надаватимуться партнерами та спонсорами свята.

ЗРОБІТЬ СВЯТО ДЛЯ ВАШИХ ДІТЕЙ НЕЗАБУТНІМ!!!!

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь