Учень зі Здолбунова поїде до Президента на зустріч

Учень 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 виборов третє місце у Міжнародній олімпіаді з наук про Землю у м. Осака, Японії.

З 20 до 27 серпня 2016 року у префектурі Міе (Японія) проходила 10-та ювілейна Міжнародна учнівська олімпіада з географії (IESO 2016). У цьому році у цих інтелектульних змаганнях серед учнівської молоді брали участь команди з 26 країн світу: Австралії, Австрії, Бангладешу, Бразилії, Індії, Індонезії, Італії, Іспанії, Казахстану, Камбоджі, Китаю, Китайського Тайбею, Кореї, Малаві, Німеччини, Норвегії, Португалії, Росії, Румунії, США, Таїланду, Франції, України, Чехії, Шрі-Ланки та Японії. Наша держава була представлена  командою у складі чотирьох учнів 11-их класів: Тетяни Торчило з міста Нововолинська (Волинська область), Олександра Білобровка з міста Тернополя, Костянтина Варварика з міста Житомира та  Максима Кіпранишина з міста Здолбунова (Рівненська оласть).

Програма олімпіади передбачала виконання учнями теоретичних та практичних завдань з галузей знань про географічну оболонку Землі: геосферу, гідросферу, атмосферу та астрономію. Особливістю цієї олімпіади є конкурс дослідницьких проектів, що проводився між інтернаціональними групами учнів з метою оцінки вміння працювати у складі міжнародних дослідницьких груп.

Також, господарі олімпіади запропонували учням насичену екскурсійну програму, що передбачає відвідування місцевих природних пам’яток та культурних об’єктів, а також місцевих загальноосвітніх шкіл та вищих начальних закладів. Тож, окрім нагоди проявити себе у науковій царині, учасники мали змогу краще познайомитися з особливостями природи, історії, культури та специфікою освітянського життя Країни Сонця, що сходить, а також відчути атмосферу повсякденного життя Японії.

Завдяки своїй вчительці Тетяні Федорівні Семенюк, хлопець став переможцем спочатку обласної, згодом всеукраїнської , а тепер і міжнародної олімпіади з географії.

І вже завтра, Президент України зустрінеться з учнями, які на всесвітньому рівні захищали свої роботи і здобули призові місця. Окрім того, юнаку буде призначена річна стипендія Голови держави у розмірі 2500 грн. щомісяця.

Кіпранишин Максим  учень 11-А класу.

 

Семенюк Тетяна Федорівна – вчитель географії вищої категорії, старший вчитель Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6.

За інформацією прес-служби управління освіти і науки Рівненської ОДА

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь