Батьки, підтримайте петицію – не закривати проект “Інтелект України”

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України зареєстровані декілька електронних петицій  в яких батьки звертаються не закривати науково педагогічний проект “Інтелект України”:

За продовження дії навчальної програми Інтелект України та інших 8-ми освітніх проектів 7994 голосів*

Просимо не закривати Науково-педадогІчний проект “Інтелект УкраІни”  6418 голосів*

Не закривайте науково-педадогічний проект “Інтелект УкраІни”. 698 голосів*

*Кількість голосів станом на 28/03/2018

Автор, однієї з петицій, Андрій Сімборський звертається з проханням продовжити підтримку впровадження в школах проекту «Інтелект України» та інших 8-ми освітніх проектів. Зазначається, що існування цих програм деякі члени колегії МОН України 22 лютого 2018 року поставили під сумнів.

У разі відхилення проектів, рівненські школи теж залишаться без “Інтелекту…”.

Сподіваючись на те, що Ваш світогляд співпадає зі світоглядом багатьох громадян України, які живуть з думкою про те, що діти – майбутнє країни, звертаюсь до вас з проханням зберегти та підтримати впровадження в школах проекту «Інтелект України» та інших 8-ми освітніх проектів, існування яких окремі члени колегії МОН України 22 лютого 2018 року поставили під сумнів (і це не дивлячись на понад 50-річну (розвивальне навчання), 20-річну (Росток), 10-річну («Інтелект України») історію успішної роботи в освітньому просторі України), як мінімум заради дотримання норми «різноманітність освіти», визначеною новим Законом України «Про освіту» (стаття 6), а як максимум — заради майбутнього Нації вцілому. На прикладі власних дітей, які є учасниками вказаних програм, бачу їх суттєві результати як в рівні знань, так і в цілому як особистостей.” – йдеться у петиції.

Автор іншої петиції Соболь Анна,  просить не забирати в дітей якісну освіту: “Програма дуже цікава і доступна для діток. Дітки вже дуже багато пройшли та й звикли до методу викладання і якщо відмінять цей проект,то труд дітей,вчителів і батьків просто пропаде і всі ,а в основному діти,зневіряться в справедливості в нашій державі. Не кожен в нашій країні може дозволити навчати своїх дітей за кордоном для здобуття якісної освіти. Тож Пане Президент,подаруйте будь ласка нашим дітям можливість здобути якісну освіту на нашій рідній землі!”

До слова, проект “Інтелект України передбачає набуття дитиною необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці та розвитку пізнавальних процесів.

Для того, щоб петицію розглянув Президент, необхідно 25 тисяч підписів. Підтримати петиції можна за посиланнями,які вказані вище.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь