Доступна краса: пластична хірургія у Туреччині

Дієти, спорт, ретельний догляд за обличчям та тілом, різні косметичні процедури не завжди приносять очікуваний результат. Тоді єдиним і швидким методом для естетичного покращення зовнішності є – пластична хірургія.

Особливості пластичної хірургії у Туреччині

В Україні та у Європі є велика кількість клінік пластичної хірургії, однак як українці, так і європейці надають перевагу турецьким медичним закладам. І зрозуміло чому, адже Туреччина – лідер у медичному туризмі, що конкурує з Німеччиною та Ізраїлем у якості та сервісі медичних послуг.

Незнання мови та платформ, де шукати інформацію згідно зі своїм запитом, можуть стати на заваді у пошуку потрібного медичного закладу.

Globalmedik – компанія, що допоможе знайти найкращий варіант профільного медцентру у Туреччині. Працює виключно з медичними установами, що мають міжнародну акредитацію Joint Commission International (JCI). Ця акредитація вважається найавторитетнішою і свідчить про найвищий рівень сервісу у медичному закладі. Також команда Глобалмедік запропонує хірурга, який може безкоштовно  проконсультувати щодо пластичної операції та найкращим способом допоможе задовольнити ваші вимоги та побажання щодо пластики.

Особливості турецьких медцентрів 

Турецькі клініки – це:

  • новітні медичні технології
  • високопрофесійні сертифіковані пластичні хірурги
  • досвідчений медичний персонал
  • доступні ціни, без додаткових платежів
  • сучасні та ефективні методи реабілітації у післяопераційний період
  • комфортні європейські умови перебування.

Щороку турецькі пластичні хірурги проводять понад 300 тис. операцій, крім того, аби мати дозвіл практикувати офіційно спеціалісти повинні пройти серйозну практику у європейських медичних центрах, а також отримати сертифікацію від міжнародної асоціації естетичних і пластичних хірургів (ISAPS). 

Види пластичних операцій у Туреччині

Найбільш популярні пластичні операції, з якими звертаються до турецьких хірургів це реконструкційна пластика – відновлення після травм, опіків, виправлення вроджених дефектів (заяча губа, вовча паща).

Серед операцій естетичної хірургії мають попит:

Ринопластика – пластика носа спрямована на відновлення або покращення форми носа. Допомагає усунути фізіологічні вроджені особливості та незручності (викривлення носової перегородки), наслідки травм або покращити естетичний вигляд носа, позбутися комплексів

Збільшення сідниць – пластична операція, яка допомагає зробити пружними та округлими. З її допомогою можна вирішити проблему плоских сідниць, слабких сідничних м’язів, асиметрії тощо. На жаль, спорт та дієти не допомагають усунути вище згадані фізичні особливості будови тіла. А пластична хірургія швидкий та безпечний спосіб – мати сідниці, як горішок.

Мамопластика – збільшення або зменшення грудей. Найкраще рішення, коли грудям потрібно повернути форму. Найчастіше роблять після пологів, годування груддю, невдалих оперативних втручань або різкої втрати ваги.

Турецька ліпосакція – хірургічна процедура, яка допоможе усунути заяві відкладення жиру у таких проблемних зонах, як живіт, сідниці, зона галіфе, ноги. Важливо розрізняти, що ця операція не замінює схуднення, а лише допомагає відкоригувати форму фігури у найбільш непіддатливих для схуднення місцях.

Турецькі хірурги застосовують найновіші технології видалення жиру – ультразвукові та лазерні техніки. 

Висновки

Пластична хірургія – це доступний та безпечний метод виправлення та покращення зовнішності. Щоб обрати медичний центр та найкращого високопрофесійного спеціаліста у вашому випадку, потрібно лише звернутися до спеціалізованої компанії, яка допоможе обрати заклад згідно з вашим запитом та бюджету.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь