Популярні бренди дитячого одягу: огляд найкращих виробників

Дитинство – дивовижна пора, яку кожні батьки хочуть зробити особливою для своєї дитини. Одяг відіграє в цьому прагненні не останню роль. Поки дитя ще мале, дорослі одягають його здебільшого для себе і близьких, і самі того не помічаючи, вони формують у молодого покоління смак в одязі. Зрозуміло, справа не тільки в красі – дитячий одяг на всі сезони має бути не тільки привабливим, а й комфортним, досить легким або теплим. Співробітники Naditok діляться інформацією про найпопулярніші бренди дитячого одягу.

Добірка найкращих брендів одягу для дітей

Рейтинги завжди залежать від великої кількості чинників, але не можна також забувати про те, що в кожної фірми знайдуться сильні та слабкі сторони. Не кажучи вже про особисті переваги покупців.

Однак перелічені далі бренди відомі та популярні. Їх часто можна побачити в українських або ж міжнародних онлайн-магазинах.

Emporio Armani

Знаменитий Giorgio Armani завжди представляє яскраві та дивовижні моделі одягу. Вони буквально об’єднують у собі простоту й розкіш, і водночас є втіленням італійської елегантності. Не оминув увагою Армані й дитячі колекції. Хлопчикам пропонуються стримані, але стильні образи, а дівчаткам – чудові у своїй оригінальності.

Не можна також не згадати про спортивну лінійку бренду Еа7, що демонструє комфортний одяг зі стильними принтами та красивим кроєм.

Cut Cut Kidswear

Якщо не виходить знайти що-небудь на ринку – зроби це сам. Ця проста фраза стала основним принципом, на якому будується український бренд Cut Cut Kidswear. Ще одна важлива деталь, якою співробітники керуються при створенні одягу – дитина повинна бути здатна одягнутися самостійно, без сторонньої допомоги. Ось чому дизайнери не роблять моделі з вузькими комірцями або тугими шнурками. Усе добре тягнеться, одяг має вільну посадку, щоб не обмежувати рухів.

Afyny

Ще один з українських брендів дитячого одягу. Afyny спеціалізується на створенні лінійок для дітей до 8 років, уся продукція робиться зі стовідсоткової бавовни. Ще однією особливістю марки можна виділити повну відсутність пластику – навіть ґудзики використовуються з натурального дерева. Одна з останніх цікавих новинок бренду – невелика лінійка піжамок, виготовлених виключно з матеріалів минулих колекцій.

Gap Kids

Культовий американський бренд Gap можна знайти практично в будь-якому інтернет-магазині, в асортименті якого представлені закордонні марки. Виробник пропонує великий вибір найрізноманітніших моделей для будь-якого віку. Примітно, що дитячий одяг випускають у тій самій стилістиці, що й дорослий. Це подвійно привертає увагу і подобається всім від малого до великого.

Kenzo

Бренд Kenzo – це тропічні візерунки соковитих кольорів, стильний крій і оригінальність оформлення. Але це далеко не всі особливості бренду. Завдяки Kenzo, дитина отримує всі можливості відчути на собі віяння високої французької моди та отримати від носіння одягу максимум задоволення.

Polo Ralph Lauren

Стиль преппі сьогодні дуже популярний серед дорослих. Завдяки старанням одного з відомих брендів дитячого одягу Polo Ralph Lauren, маленькі модники зможуть відчути себе частиною особливого клубу обраних. Респектабельність у змішуванні з комфортом повсякденності – це бездоганні шедеври високої якості.

Zara Kids

Популярний європейський бренд, який виготовляє одяг для дітей різного віку, включно з немовлятами та підлітками. Маленьких модників приваблює і красивий дизайн, і гіпоалергенні матеріали. При цьому вартість перебуває на середньому рівні, що робить продукцію цього іспанського бренду відносно доступною для більшості покупців.

Діти ростуть дуже швидко, тому в рази зручніше шукати для них одяг в інтернеті, ніж купувати в магазинах. До того ж сучасні дитячі бренди одягу часто представляють лінійки в різних цінових категоріях, що дає змогу знайти якісні та водночас цілком доступні речі.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь