Правильна парта для здорового школяра!

Перед початком нового навчального року, відповідальні батьки приділяють величезну увагу вибору ортопедичного портфеля та модного шкільного приладдя для майбутнього першокласника. Але, не варто забувати, що насамперед в пріоритеті повинні бути здорова спина та зір вашої дитини. Тому варто в першу чергу подбати про облаштування робочого місця школяра!

З чого ж почати?

Звичайний стіл не здатний забезпечити правильне положення тіла, що призводить до порушення постави у дітей шкільного віку. Вибір регульованої парти, яка «росте» разом з учнем, вже неодноразово себе виправдав. Ергономічні меблі (https://asorti.com.ua/category/dityachi-stoli): що несе в собі це поняття та в чому їх користь? Спробуємо відповісти на ці питання.

Меблі, виготовлені відповідно до стандартів ергономіки, є випробуваними і сертифікованими, та такими, що забезпечують правильну поставу дитини, а також збереження дитячого здоров’я в цілому. Виготовлені з урахуванням анатомічних особливостей дитячого тіла та оснащені продуманими механізмами, які індивідуально регулюються в процесі росту школяра.

Переваги ергономічних меблів є незаперечними, які відразу позитивно оцінюють діти й батьки. Конструкція парти-трансформера характеризується практичністю та функціональністю, що дає можливість не тільки виконувати за нею домашні завдання, але і займатися творчістю, ліпленням чи малюванням. За рахунок великого діапазону нахилу стільниці у більшості сучасних моделей, її можна використовувати навіть в якості мольберту.

Також слід враховувати психологічний аспект: наявність особистого, окремого робочого місця привчає школяра до самостійності та зобов’язує дотримуватися порядку на ньому.

Часто, батьки задають питання щодо вибору письмового столу та стільця для дитини.

Отже, 7 правил вибору правильної парти!

  1. Парта має бути безпечною! Без варіантів! Усі механізми та деталі повинні бути надійно зафіксовані в потрібному положенні, кути заокруглені, фурнітура якісна, щоб в процесі роботи нічого не хиталося і не завдало ушкоджень.
  2. Матеріали для виготовлення шкільної парти мають бути якісними! Це може бути натуральна деревина, ламінована ДСП або якісний сучасний пластик. Зверніть увагу на наявність сертифікату якості.
  3. Обирайте парту з можливістю регулювати потрібний кут нахилу стільниці, в залежності від роду занять. Правильний кут нахилу для читання – 30°, при цьому текст розташовується в площині перпендикулярно погляду, очі розслабляються і можна читати тривалий час без шкоди для здоров’я. Для письма – 15°.
  4. Механізм зміни висоти парти відповідно до росту школяра має бути надійним і нескладним.
  5. Поверхня стільниці не повинна відблискувати, створюючи зайве навантаження на зір дитини.
  6. Для максимальної зручності школяра, комплект з письмової парти та ортопедичного стільця можна доповнити тумбою, полицями, гачками та надставками.
  7. Враховуйте характер та інтереси дитини при виборі меблів, що забезпечить їй успішне навчання, поєднане із комфортом та задоволенням!

Не забувайте! Грамотно підібрані ергономічні меблі та правильна поза за письмовим столом – це запорука міцної спини та відмінного зору вашого школяра. На нашому сайті ви знайдете найрізноманітніші моделі Ергономік парт та стільців. Приємним бонусом стане безкоштовна доставка.

Чекаємо Вас за адресою:

 м.Рівне, проспект Миру, 16,
тел.068-772-27-25
mebli_asorti@ukr.net
Сайт: https://asorti.com.ua/

Залишити відповідь