Рейтинг шкіл України,Рівного та області за результатами ЗНО 2017

Другий рік поспіль на сайті DOU.ua можна знайти рейтинг шкіл України за результатами ЗНО. Цього року автор рейтингу опублікував ТОП-100 кращих шкіл за результатами ЗНО 2017, а також представив зведену таблицю позицій шкіл за два роки.

При виборі школи, де буде вчитися дитина, батьки дуже часто спираються на поради друзів, відгуки знайомих, поради на форумах і рейтинги навчальних закладів. Перед початком нового навчального року в співтоваристві розробників України з’явився оновлений рейтинг кращих шкіл України за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

Для загального рейтингу шкіл враховувалися всі отримані бали незалежно від предмета (за 200-бальною шкалою) за результатами за 2017 і 2016 року. Рейтинг складено за середнім арифметичним від всіх отриманих балів з усіх предметів в результаті ЗНО 2017. У рейтингу враховуються тільки школи, які представили як мінімум три учня на тестування.


У списку кращих шкіл переважають ліцеї та гімназії, що підтверджує ефективність навчання в профільних закладах. Також більше половини шкіл з ТОП-100 знаходяться в Києві і в Київській області.


Кращі школи для сфери ІТ

Також надано рейтинг шкіл, які дають кращі базові знання для майбутніх фахівців в сфері ІТ. Для цього був складений рейтинг шкіл з кращими показниками по математиці, фізики та англійській мові.

Інформатика відсутня в списку предметів ЗНО, тому даний рейтинг може бути застосований до багатьох інших інженерних спеціальностей.

Якщо ваш підліток вже зараз мріє працювати в сфері ІТ, зверніть увагу на даний рейтинг. Крім цього, існує багато шкіл програмування, де вашого школяра навчать кодувати.

Рейтинг шкіл Рівного та облатсті

Рейтинг шкіл Рівного та області

 

Автор рейтингів: Сергій Городецький
За матеріалами сайту DOU.ua

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь