Резиденція Святого Миколая у Рівному

Резиденцію Святого Миколая відкрили 12 грудня у Таємничих підземеллях центрального парку Рівного. Оскільки локацію облаштували в місці, пов’язаному з історією Рівного, дітям влаштують інтерактивні розваги, пов’язані з минулим.

Діти братимуть участь у активностях, і це вже буде початок квесту, потім їх запросять всередину, але перед цим буде розповідатися історія і вони мають запам’ятовувати. Всередині їх чекає квест на кожній сходинці, потім інтерактивна кімната з основною вікториною, і після цього вони потраплять в резиденцію Святого Миколая”, — каже співорганізаторка резиденції Святого Миколая Мар’яна Озімковська.

У резиденції діти зможуть написати листа Святому Миколаю зі своїми бажаннями та мріями. А ще святий проситиме написати листа військовим, які потім передадуть на передову.

Резиденція, за даними ініціаторів, поки єдина у місті, її організували управління культури спільно з івент-агенцією. Відвідини будуть платні: для дітей віком до п’яти років ціна квитка 150 гривень, дорослішим — 300. Як пояснила Суспільному Мар’яна Озімковська, у цю вартість входитиме подарунок дітям, а ще частину зібраних грошей витратять на подарунки та їх доставку для бійців ЗСУ.

Загалом резиденція працюватиме з 10 до 17 години до 30 грудня включно.

Джерело

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь