У Рівному відбудеться Батьківський форум

30 травня в парку Шевченка на літній сцені відбудеться перший батьківський форум – «Живи, навчайся та працюй у Рівному», який триватиме з 10:00 до 18:00 години.

Форум матиме три тематичні блоки: для дошкільнят, школярів та випускників.

У першому блоці заплановані виступи вихованців дошкільних навчальних закладів, концертно-ігрова програма, а також бульбашкове шоу та виступ лікарняних клоунів.

Другий блок – Виступи спікерів Батьківського форуму, де зібрано найкращих спікерів, серед яких – Уповноважений Президента з прав дітей Микола Кулеба, міський голова Рівного Олександр Третяк, начальник служби у справах дітей Міщеня Андрій, Іванна Бояківська та інші.

Третій блок форуму – це виступ провідних ІТ-компаній міста, представлення вищих навчальних закладів міста. Також свій виступ усім учасникам та гостям Батьківського форуму подарує колектив творчих діток з Волині – гурт «Нотки».

Спеціально для Батьківського форуму Рівного зібрано найкращих спікерів, серед яких – Уповноважений Президента з прав дітей Микола Кулеба, міський голова Рівного Олександр Третяк, начальник служби у справах дітей Міщеня Андрій та інші.

Всі вони ділитимуться корисними порадами про виховання дітей і навіть самих батьків.
Справжніми та відповідальними батьками треба вчитися бути, то ж ми прагнемо пропагувати відповідальне батьківство. І розпочинаємо це вже цієї неділі, 30 травня.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь