У Києві відбудеться фестиваль Robotica-2017

6 травня о столичному Палаці спорту пройде 9-й Всеукраїнський фестиваль робототехніки Robotica-2017.

На заході вперше представлять дорослу категорію роботів – в змаганнях візьмуть участь студенти українських університетів.

В рамках фестивалю відбудеться Всеукраїнська олімпіада з робототехніки, дитячий архітектурний конкурс і буде представлена програма по віртуальної реальності.

На Robotica проведуть відбірковий турнір на Всесвітню олімпіаду з робототехніки World Robot Olympiad, яка в 2017 році буде проходити в Коста-Ріці. Також на 9-му Всеукраїнському фестивалі робототехніки учасники змагатимуться в категоріях «Сумо», «Слалом» та «Логістика».

Молодь з різних регіонів України буде представляти свої проекти на науково-технічному турнірі за міжнародними програмами First LEGO League і First LEGO League Junior.

У програмі фестивалю заплановано проведення виставки-конкурсу LEGO-творчості, а також дитячого архітектурного конкурсу «Столиці світу», в рамках якого 42 команди побудують з конструктора прототипи найвідоміших міст нашої планети. У віртуальну подорож можна буде відправитися і завдяки стенду VR.

Відвідувачі Robotica-2017 зможуть оцінити інтерактивні навчальні зони від Технічної студії «Винахідник» і взяти участь в «живих» уроках і дослідженнях, подивитися на турнір роботів-сумоїстів, а також взяти участь в іграх і конкурсах.

Завершальною частиною фестивалю Robotica-2017 стане концертна програма та фотосесії з унікальними роботами.

Чекаємо вас 6 травня о столичному Палаці спорту з 10:00 до 18:00 на 9-му Всеукраїнському фестивалі робототехніки Robotica-2017.

Вхід вільний
Адреса: Київ, Спортивна площа, 1

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь