Який рюкзак вибрати для школяра

Підготовка до школи включає багато запитань: який навчальний заклад вибрати, де знайти потрібну шкільну форму, необхідні канцтовари та інше. Вибір рюкзака — окреме питання, оскільки сьогодні виробники пропонують широкий перелік найрізноманітніших виробів.

Кожен з них можна віднести до певної категорії:

  • каркасні рюкзаки з ортопедичною спинкою чи без неї, у першому випадку передбачені м’які подушки, а в другому — жорстка спинка;
  • напівкаркасні вироби з ущільненими подушками;
  • безкаркасні або мішкоподібні.

Якщо ви купуєте шкільні рюкзаки на сайті Grizzly.com.ua, оберіть фільтр “Вікова категорія”. Таким чином ви побачите перелік товарів, які будуть оптимальними для учнів молодших, середніх або старших класів.

Також моделі можуть бути трьох видів: для дівчаток, хлопчиків або універсальні, наприклад, однотонні чи виконані в стриманому дизайні. Тобто без прив’язки до статі за зовнішнім виглядом, формою і так далі.

У силу віку діти ще не вміють берегти речі, тому, напевно, забруднять виріб або будуть користуватися ним не дуже обережно. Оптимальним вибором стануть рюкзаки з непромокальної тканини, з якісними і довговічними застібками, а також міцним і стійким дном. Що стосується кольору, надайте право вибору майбутньому учню, оскільки підбір ранця — це завдання не тільки для батьків, але і для дитини.

Чи обов’язковим є ортопедичний рюкзак

Між батьками тривалий час не вщухає суперечка про те, наскільки важливим для школяра є ортопедичний рюкзак. Такі вироби легкі, ергономічні та стильні. Вони обов’язково мають ортопедичні подушки з вентиляцією і S-подібні шлейки, які анатомічно прилягають до вигинів тіла.

Необхідність придбання ортопедичного рюкзака виправдана, якщо ви купуєте його для учнів молодших класів. У цьому віці носіння невідповідного рюкзака може спровокувати розвиток неправильної постави.

Ручка на таких портфелях може навмисно виготовлятися виробниками не дуже зручною, адже носіння важких предметів тільки в одній руці негативно впливає на хребет. Одночасно з цим лямки майже завжди оснащують кількома механізмами фіксації, щоб ранець можна було регулювати. Це дозволяє досягти максимального комфорту під час носіння виробу за спиною.

Додаткові аксесуари

Разом з придбанням рюкзака на сайті Грізлі ви можете купити пенал або сумку для взуття, що є частиною набору. Ці елементи будуть виконані у відповідному дизайні і напевне сподобаються дитині.

Залишити відповідь