13 сайтів для дітей українською мовою

Щоб ваших дітлахів на затягнули сумнівні місця всесвітньої павутинки – запропонуйте їм перелік сайтів та блогів перевірених і безпечних: для розваг, навчання та розвитку.

Сайт Казкар

http://kazkar.info/ – зібрані найкращі казки з усього світу : англійські, німецькі, французькі, індійські і наші рідні українські народні казки. Не забули ми й про казки великих казкарів, таких як Шарль Перро, брати Гримм, Олександр Пушкін та Леся Українка.


Сайт Читанка

http://chytanka.com.ua/ веб-проект “Читанка” – це дитяча публічна онлайн-бібліотека. У  бібліотеці зібрані ті книги, які давно не перевидаються і яких у крамницях не знайдеш.


Сайт Левко

http://www.levko.info – дитячий сайт “Левко” та відео матеріалів, а також тут можна знайти поради до різноманітних саморобок, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, матеріали про дитячі свята.


Сайт Весела абетка

http://abetka.ukrlife.org/ – “Весела абетка“:абетки, казки, читаки, скоромовки, загадки, прислів`я.


Сайт казки світу

kazki-svitu.org.ua – «Кращі казки світу» – ілюстрований сайт для малят та їхніх батьків, який містить улюблені казки багатьох поколінь з усього світу на українській мові.


Сайт Країна міркувань

Сhild-thinking.com.ua — сайт, створений авторами підручників для початкової школи «Планета міркувань», присвячених розвитку мислення у дітей 6-12 років.

На сайті містяться завдання, покликані розвинути просторове мислення, увагу і пам’ять. Тут багато завдань на логіку малюнків, мислення в математиці, вправ і завдань на логіку. Користувачі сайту можуть додавати і свої матеріали.


Сайт Clara Studio

http://www.clarastudio.tv/ – це веб-сторінка, на якій зібрані проекти християнської мультимедійної студії Clara Studio – добрі, кумедні, дотепні, пізнавальні історії українською мовою !


Сайт Пізнавайка

Сайт присвячений самим різним наукам, причому самим різним наукам. І головним завданням сайту є показати, що наука це не тільки щось таке складне, незрозуміле, з купою всіляких формул (хоча це теж) і таке інше.
Наука – це ще й надзвичайно цікавий та захоплюючий процес. А всі великі науковці є трошки містиками, шаманами, жерцями. Жерцями науки. Тож ласкаво просимо у нашу віртуально-наукову компанію, а ми докладатимемо всіх зусиль, аби зробити цей сайт якомога цікавіше.


Сайт Соняшник

http://sonyashnik.com/ – розваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри.


Сайт Наталя Гуркіна

http://natalyagurkina.ucoz.ua/ Наталя Гуркіна – казки, загадки, вірші для дітей.


Сайт Носики

www.nosiki.cv.ua – матеріали для раннього розвитку дітей, музичні альбоми дитячих гуртів та виконавців, «мінуси», ноти, музичні сценарії до дитячих свят та ранків, матеріали для розвитку творчих здібностей, кліпи з мультиків (пісеньки), багато книжок, журналів для дітей, казки від сучасних письменників, загадки та віршики на будь-які теми (також англійською).

 


 Сайт музична абетка

 

http://muzabetka.com.ua cайт для тих, хто хоче стати справжнім музикантом або для тих, хто хоче такого маленького Моцарта виховати.Тут можна дізнатися багато цікавого про ноти,прочитати про композиторів та музичні інструменти, музичний словник, методичні роботи з музичного виховання дітей, музичні ігри і навіть анекдоти.


Канал  на youtube.com – «Освіта дитини ХХІ століття»

Канал мультфільмів, розвиваючих відео і пісеньок для дітей будь-якого віку, створений тернопільським благодійним фондом «MagneticOne.org» в рамках проекту «Освіта дитини ХХІ століття». Метою проекту є створення єдиного ресурсу україномовних мультфільмів і розвиваючих відео. А також для вас  Канал мультфільмів на You Tube

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь