Сережки зі срібла: модні тренди 2023 року

Практично всі сучасні дівчата із задоволенням носять красиві сережки, та й деякі чоловіки від них не відстають. Дизайнери пропонують цікаві повсякденні моделі та розкішні сережки для урочистих випадків. Як і в одязі, в прикрасах і аксесуарах існують свої тренди, що змінюються щороку, тому правильний вибір доповнень до одягу важливий для справжніх модниць.

Сьогодні купити срібні сережки можна в інтернет-магазинах і великих ювелірних салонах. Дозволити собі кілька прикрас може жінка будь-якого віку і достатку. Красиві сережки часто пропонуються як подарунок коханій дівчині, тому чоловікам теж не зайвим буде дізнатися про останні модні тенденції в галузі прикрас.

3wz0oP9bRztbmLfoPy-7GftuQKzSJlxBKLYNP1Cc0V6JTJwL4Qfdm85ympC5FjYF5-2bp-tplWeNsDaZRTtfquRFDgUuqG5c37LwJrkED9eK6nsPu8O8PaqqClAwteXLrUNz29afJD57xJRDpB2jgYE

І влітку, і взимку: загальні рекомендації

Тренди 2023 року рекомендують дівчатам носити прикраси, що привертають до себе якнайбільше уваги завдяки цікавому дизайну і гармонійному поєднанню із загальною стилістикою образу. Модні сережки мають перегукуватися з колірною гамою в одязі або, навпаки, яскраво виділятися на її тлі, притягуючи до себе здивовані погляди оточення.

  1. При створенні зимових образів стилісти рекомендують звернути увагу на сережки з виробним і напівдорогоцінним камінням. Сьогодні в моді бурштин, бірюза, апатит, малахіт та інші. Великі сережки зі вставками з таких каменів можуть виглядати важкувато, зате дозволити їх собі може кожна жінка.
  2. Для літнього сезону дизайнери рекомендують прикраси з великими різнокольоровими каменями або розсипом дрібніших вставок. Такі моделі чудово доповнюють квітчасту сукню або сарафан і яскраво виблискуватимуть у сонячних променях.
  3. Весна – час ніжності й делікатності. Для цього сезону варто купити витончені сережки-ланцюжки або прикраси з довгими легкими підвісами, доповненими невеликими камінчиками. Носити їх потрібно так, щоб вони стали акцентом образу: волосся варто підібрати, а звичний гольфик замінити на блузку з глибоким вирізом.
  4. Осінні образи вишукані й делікатні, тому стилісти рекомендують до цього сезону купити сережки з перлами. Такі моделі ще недавно вважалися застарілими, але сьогодні мода повернулася. Стильні сережки з перловими вставками мають жіночний і витончений вигляд, тому носити їх можна, не знімаючи, навіть якщо в офісі встановлено жорсткий дрес-код.

Молоді дуже подобаються сережки-кафи, які гармонійно виглядають у весняних і літніх аутфітах. Такі прикраси часто не вимагають проколу в мочці і надягають поверх вушної раковини, проте носити їх слід з обережністю, прискіпливо вписуючи в загальний образ.

qMCLWM0J0jqUVkp6OQfM1vKt-_eFXtceQhEHqdYm2MHS9X0VoJwu9GsghDwgCZ1lirr-rkeW26x1PQTuXzFCx3akEjxI_WG3FuqBqhGH4m-dD1-QNJ-qX_OaX0uqlRomJ9MdmHTNhujaVwg9KoL-pyc

Модні сережки для сучасної леді

Тренд цього сезону – сережки мінімалістичного дизайну, тому на перший план виходять:

  • невеликі сережки-гвоздики, посипані дрібними камінчиками, що таємниче мерехтять при кожному повороті голови;
  • сережки у вигляді пір’їнок, які залежно від розміру і дизайну мають чудовий вигляд у кежуал-образах і ділових сетах;
  • геометричні моделі різних розмірів з мінімальною кількістю декору.

Обираючи красиві сережки, важливо враховувати не тільки модні тенденції, а й власні вподобання. Оригінальні дизайнерські ідеї не завжди знаходять гарячий відгук у душі жінки, тому під час покупки важливо уважно слухати власні відчуття.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь