Що одягнути після пологів?

Багато новоспечених матусь після пологів не одразу повертаються до своєї колишньої форми, і вимушені шукати новий одяг. Цей процес ускладнюється цілодобовою зайнятістю, дитина ж бо потребує постійної уваги та турботи. А тим часом мамі нема що вдягнути, щоб вийти з малечею на прогулянку чи навідатись до лікаря.

Якщо ви гадаєте, що таке трапляється лише у випадках, коли породілля набрала кілька додаткових кілограмів, то аж ніяк. Буває, що від переживань чи ускладнень мами втрачають вагу.

Як не крути, а потрібен новий одяг. По магазинах ходити ніколи, тому на допомогу приходять різноманітні інтернет-ресурси, як-от Intertop.

Як, ви не знали, що на цьому сайті є не лише взуття, але й модний жіночий одяг? Маєте нагоду виправити цей недогляд та переглянути каталог різноманітного вбрання для будь-якої нагоди за посиланням, починаючи від домашніх халатів і закінчуючи верхнім одягом.

Як правильно купувати одяг в інтернеті

Якщо ви вже маєте досвід купівлі онлайн, то, мабуть, стикались із тим, що придбана річ при отриманні не завжди підходить за розміром, або наочно виглядає не так, як ви очікували. Якщо купуєте на відомих і офіційних сайтах, то такі проблеми легко вирішуються шляхом повернення та обміну товару. Це гарантовано Законом України.

Втім, зарадити цим клопотам можна й інакше, більш ретельно вибираючи одяг. Наприклад, треба завжди перевіряти розмірну сітку конкретного виробника, а також ретельно зняти власні мірки. Це зменшить ризик купівлі речей невідповідного розміру, що є найчастішою причиною повернень та розчарувань.

Річ у тім, що кожен виробник застосовує власні лекала, маючи на увазі, як та чи інша модель виглядатиме на певний розмір. Так, моделі оверсайз підійдуть багатьом, але й тут слід купувати річ свого розміру, бо те, що на фото виглядає як дуже вільне худі, на вас може висіти як на вішаку або навпаки, буде більш обтислим, ніж цього хотілося б.

Отож, не лінуйтесь зайвий раз перевірити правильність замовленого розміру.

Як не помилитись із вибором кольору?

Вибір кольору є дуже важливим, однак тут може виникнути типова помилка: у залежності від налаштувань монітора відтінок одягу може виглядати дещо інакше, ніж в реальності. З цим складно боротись.

Проте пам’ятайте, що білий одяг – завжди виглядає як білий, а чорний – як чорний. Порівнюйте решту кольорових речей із аксесуарами чи взуттям, вдягненим на моделі на фото. Тоді ви зможете більш точно оцінити яскравість чи насиченість кольору відносно білого або чорного. Це дещо полегшить ваше завдання.

Чому обрана сукня мені не пасує?

Цим питанням переймаються багато жінок після купівлі товарів в інтернеті. Найперше, це стосується іноземних сайтів, де складно перевірити правдивість інформації. Натомість на українських порталах завжди є служба підтримки, яка допоможе розібратись із замовленням та відповість на ваші запитання.

Звісно, жоден фахівець дистанційно не скаже, чи буде вам пасувати та чи інша сукня. Зате ви зможете уточнити особливості крою та тканини, щоб краще зрозуміти, як лежатиме та чи інша річ. Не соромтеся ставити питання телефоном чи в чаті, щоб зробити вдалу покупку!

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь