Рівненські слінгоматусі запрошують на флешмоб-прогулянку

Слінгомами Рівного запрошують усіх слінгобатьків – початківців, досвідчених, слінгопенсіонерів, а також тих, хто тільки зацікавився темою слінгоносіння – приєднатися до святкування Європейського тижня слінгоносіння, що відзначається (7-13 травня).


Зустріч відбудеться у вівторок, 8 травня о 16:00, біля Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки, що на вул. Короленка. Тих, хто не зможе прийти вчасно, організатори обіцяють почекати о 17.00 в Парку Шевченка, куди підуть слінгоматусі від бібліотеки. Така флешмоб-прогулянка, присвячена до Європейського тижня слінгоносіння та покликана популяризувати слінгоносіння у Рівному.

Слідкуйте за новинами рівненської слінгоспільноти матусь у групі: СЛІНГОМАМИ РІВНОГО

Слінгоносіння — це практика носіння дитини у слінгу або іншому різновиді фізіологічної дитячої переноски. Слінгоносіння практикувалося впродовж століть навколо всього світу. В індустріалізованих країнах слінгоносіння набуло популярності лише впродовж останніх десятиліть. Частково це сталося через вплив прихильників природного батьківства. Слінгоносіння чудово підходить для батьків та дітей та може стати невід’ємною частиною їхнього життя доти, доки їм це необхідно, зазвичай до 2 років або довше.

Слінг дозволяє дорослому звільнити обидві руки для виконання різноманітних задач, як наприклад приготування їжі, одночасно задовольняючи потреби дитини у знаходженні поряд з мамою та у грудному вигодовуванні. Носіння у слінгу забезпечує безпечнішу альтернативу до розміщення автокрісла на кошику для покупок у магазині.

Існує дуже багато кольорів та паттернів слінгів у різних виробників, крім того, вони відрізняються видами плетінь (наприклад, жаккардове, алмазне чи контра), розмірами та пряжею, з якої тчуться – бамбук, шовк, коноплі, бавовна, вовна, льону і навіть кропива чи кавові волокна.

За матеріалами https://uk.wikipedia.org

Готліб Анна

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь