У Німеччині заборонили використовувати дитячі смарт-годинники у школі

Федеральне мережеве агентство (Federal Network Agency) Німеччини заборонило продавати на внутрішньому ринку дитячі смарт-годинники із функцією прослуховування.

Найбільше такі годинники поширені серед дітей віком 5-12 років. Онлайн-ритейлери представляють їх як засіб стеження за дитиною, який батьки можуть запустити через спеціальний мобільний додаток.

Регулятор з’ясував, що деякі батьки використовують смарт-годинники своїх дітей також для прослуховування вчителів під час шкільних занять. Це перетворює дитячий годинник на несанкціонований передавальний пристрій, що суперечить німецьким законам.

Більше того, у Німеччині заборонено виробляти, продавати і використовувати пристрої спостереження, замасковані під інший об’єкт. У зв’язку із цим, у квітні Федеральне мережеве агентство заборонило продавати ляльку «Моя подружка Кайла» (My Friend Cayla), яка могла підключатися до інтернету.

Регулятор закликав батьків позбутися «шпигунських» дитячих годинників, а також дозволив школам вилучати в учнів подібні пристрої.

Автор: Кирило Підберезний

Джерело

Готліб Анна

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь