Про силу слів. Історія Томаса Едісона

Одного разу юний Томас Едісон повернувся додому зі школи і передав мамі лист від вчителя. Мама зачитала синові листа вголос, зі сльозами на очах: “Ваш син – геній. Ця школа занадто мала, і тут немає вчителів, здатних його чомусь навчити. Будь ласка, вчіть його самі.

Через багато років після смерті матері ( до того часу Едісон вже був одним з найбільших винахідників століття) він переглядав старі сімейні архіви і побачив старий лист. Він відкрив його і прочитав: “Ваш син – розумово відсталий. Ми не можемо більше вчити його в школі разом з усіма. Тому рекомендуємо вам вчити його самостійно вдома”.

Едісон проридав кілька годин. Потім записав до свого щоденника: “Томас Алва Едісон був розумово відсталою дитиною. Завдяки своїй героїчній матері він став одним з найбільших геніїв свого століття.”

Томас Едісон удосконалив телеграф, телефон, кіноапаратуру, розробив один з перших комерційно успішних варіантів електричної лампи розжарювання, винайшов фонограф. Саме він запропонував використовувати на початку телефонної розмови слово «алло».

Цінуйте своїх мам! Тільки вони люблять нас такими, якими ми є, і вірять в нас, незважаючи ні на що.

Якщо ви згодні з нами, збережіть собі ці слова, щоб перечитувати в скрутну хвилину. І, звичайно ж, не забудьте поділитися з друзями!

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь