Сімейне “Свято знань” на Північному – Фотозвіт

Сімейне “Свято знань” на Північному від ГО “За добробут життя “Берегиня” відбулося на славу! Давно місто Рівне не бачило одночасно таку кількість дитячих посмішок, адже на святі діти мали стільки веселощів та розваг!

Танці, співи, цікаві конкурси та розіграші з призами, виступи дитячих творчих колективів, спортивні ігри, частування смаколиками та різними напоями, творчий простір та фотозона, батут та багато іншого.

Батьки отримали консультації психолога, логопеда, фітотерапевта та дізнались про дитячі гуртки та студії, які знаходяться в межах мікрорайону Північний та поряд.

Крім того, під час свята було зібрано кошти та канцтовари для вихованців Олександрійської школи-інтернату.

Дуже влучно про силу об’єднання людей прокоментував директор компанії “INTER-BETON ВUD”  Олександр Алексійчук у себе на сторінці у мережі Facebook:

Сімейне свято на Північному це доказ того, що разом люди можуть багато. Організувати, продумати деталі, запросити спеціалістів, які дадуть корисну пораду для батьків! Тішить те, що сьогодні кожен охочий зміг поділитися з дітками з Олександрійської школи-інтернату канцтоварами для школи. Хочемо аби кожен зрозумів, що ці діти потребують допомоги завжди – не тільки перед святами й не тільки перед виборами.
Ми доклали максимум зусиль, аби сьогоднішнє свято стало корисним і цікавим для всіх – і батьків і школярів!

Замість того, щоб сто разів почути пропонуємо вам переглянути фотозвіт з сімейного свята:

 

There is no gallery selected or the gallery was deleted.

 

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь