Тести ПДР – підготовка майбутніх автомобілістів на сайті Green Way

Підготовка автомобілістів

Майже кожен підліток мріє про своє повноліття, коли зможе отримати водійське посвідчення та повноцінно водити машину. Для того, щоб бажання стали реальністю, спочатку необхідно пройти курси, вивчити всі правила дорожнього руху, розібратися в базових навичках водіння і тільки після успішного складання іспиту отримати довгоочікуване водійське посвідчення. Як виглядає цей іспит ви можете дізнатися ще до навчання на нашому сайті Green Way, пройшовши тести ПДР.

Будь-які курси припускають взаємодію теорії та практики. Проводять їх спеціалізовані автошколи. За вами залишається вибір яку школу обрати: найближчу до будинку або ту, яка має гарні відгуки в інтернеті.

Починаємо з теорії

Як і будь-який предмет, все починається з теорії. Теоретична база – це основна частина знань, без володіння якої за кермо сідати не просто небезпечно, а категорично забороняється. На заняттях вас познайомлять з правилами дорожнього руху, знаками, порядком надання першої допомоги, основами безпеки на дорозі та навіть з будовою автомобіля. Від того наскільки уважно і правильно ви вивчите необхідну інформацію, буде залежати ваше поведінка, дії та реакція на дорозі.

Протягом усіх занять відпрацьовуються тести ПДР, які дуже схожі на екзаменаційні тести в Головному Сервісному Центрі (ГСЦ). Відмінність полягає в тому, що на заняттях у вас немає обмежень в помилках, а ось при здачі головного іспиту допускається тільки 2 помилки. Тому аналізуйте свої похибки, ретельно розібравшись в матеріалі. Вивчайте правила, а не вчіть відповіді на питання, адже коли ви розберетеся один раз, потім легко будете застосовувати правила і знання на практиці.

Практика водіння

Десь на середині курсу почнуться практичні заняття, паралельно з вивченням теоретичних основ. Проводить їх інструктор з кожним учнем окремо в домовлений час. На перших практичних заняттях розповідають:

  • як сідати за кермо;
  • які першочергові дії;
  • яка педаль за що відповідає;
  • як налаштовувати дзеркала під себе;
  • як перемикати передачі;
  • як рушати та гальмувати;
  • як повертати та розвертатися;

Все це відбувається на спеціальному майданчику. Тільки коли ви будете справлятися з основними завдання та інструктор буде впевнений в навичках, вам дозволять виїхати на дорогу. Будьте спокійні та уважні, тепер ви відповідаєте за безпеку не тільки себе, але інших учасників руху. Не бійтеся питати, всі колись вчилися. Але будьте пильні до провокаційних питань інструктора, таким чином він перевіряє ваші знання.

Іспит

Коли ви пройшли все навчання, то допускаєтесь до іспиту. Але до цього моменту ви ще повинні пройти медичну комісію, обов’язкова вимога законодавства, адже безпека учасників на дорозі залежить від здоров’я водія.

Як і сам курс, іспит в ГСЦ складається з 2 частин. Теоретична частина складається з 20 питань, у вигляді тестів, які ви раніше проходили на заняттях. Правильно відповісти потрібно мінімум на 18 питань. Не нервуйте, зосередьтеся і дайте правильні відповіді. Після здачі теорії ви відправляєтеся на практику, де продемонструєте правила водіння. У разі успішного проходження, в цей же день ви станете щасливим володарем свого водійського посвідчення. Максимально підготуватися і набути впевненості допоможуть ПДР-онлайн. Скласти іспит не так складно, важливо докласти зусиль і відповідально підійти до навчання.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь