Тимчасові дитячі тату: цікаво, легко та безпечно!

Дітям завжди подобається виражати свою індивідуальність та творчість. Хоч зазвичай вони це роблять по-своєму і не завжди прийнятно для дорослих. Тому тимчасові дитячі тату стали чудовим способом зробити це весело та безпечно. Вибрати тимчасові дитячі тату тепер надзвичайно просто, адже бренди пропонують велику кількість дизайнів, які сподобаються кожному юному моднику чи модниці.

29ppsIjSbYUqgF2SNb4VWSqYQiYVHIMX0PJZGxOXSgBTfA0sIJ0ehv9sA-KHPISamLVZAEfoW2ZvwT5hbpdsDkQ1CYNfkYgvCXgw-uMdFPNG99AEea1aVRQqe4df8oLdVRm_BLZkswkoy2E_EICFjEE

Чи безпечні тату для дітей?

Сучасні тимчасові дитячі тату, зазвичай є цілком безпечними для застосування та нанесення на дитячу шкіру. Вони виготовляються зі спеціальних гіпоалергенних матеріалів, оскільки виробники враховують тендітність та чутливість до алергенів організму малечі.

Однак, як і в усьому, важливо дотримуватися деяких заходів обережності:

 • Перевірка складу

Перед використанням тату переконайтеся, що речовини, з якого вони виготовлені, не викличуть алергічних реакцій у вашої дитини (проведення алергопроби).

 • Вік

Впевніться, що тату підходить для віку вашої дитини. Деякі виробники рекомендують їх для дітей тільки після досягнення певного віку.

 • Тривалість

Дотримуйтесь рекомендованого часу носіння тату від виробника.

 • Дбайливе видалення

Використовуйте рекомендовані неагресивні засоби для видалення тату, щоб уникнути подразнення шкіри.

QUREHmarSR5u6QjcMAwPSbV_g2vGW6ia9yWcuxwhe8rzUiW6mDUvg0dOTFjlTgj-fuwWzOiy9Hy7KzPzcp1iN14zVJdaRo4WKKyPRsf1nBzgF4jKN2xqzeYAHMMN4UjTTaVcOQoSJKoCUWyewddrJCA

Як нанести тимчасове тату дитині?

Процес нанесення не тільки легкий, а й захопливий як для дітей, так і для дорослих. Тим більше все дійство можна перетворити на цікаву гру, а нові активності завжди подобаються дітям.

 1. Виберіть разом з дитиною місце, де б хотіли нанести тату. Це має бути рівна поверхня на шкірі так, як, наприклад, на ліктях зображення може потріскати чи швидко зітреться.
 2. Поверхня має бути чистою та сухою, щоб зображення добре перенеслося.
 3. Зніміть захисну плівку з тату і прикладіть його малюнком до шкіри.
 4. Добре змочіть поверхню губкою чи ватним диском з водою.
 5. Зачекайте до 30 секунд та делікатно зніміть папір.
 6. Ось і все! Тату висохне та буде триматися до кількох днів.

Цікаві ігри, неймовірний настрій та радість малечі — гарантовано!

ySvvHAXRGfHqF7l97kJLRPo-891Py2e1tsOXsYl4WTFCkoifGoT_Qdygz8VQ7-diYXvwNyna1SHN5yhwFBuvc_czms7rI2qv8qdjWdl4X7H_phiGa3viOeoyuirlpoDCk9btxAaHFJndBIgJxhVa6IA

Як легко зняти тимчасове дитяче тату?

Насправді зняти тату ще легше, ніж нанести. Є кілька безпечних варіантів, ось декілька з них:

 • Звичайним канцелярським скотчем: достатньо приклеїти його на тату та легко зняти зі шкіри малюнок.
 • Олійку для тіла нанесіть на тату, зачекайте кілька хвилин та протріть шкіру ватним диском.
 • Спиртовий розчин нанесіть на ватний диск, прикладіть на деякий час до тату та зніміть малюнок.

Після зняття тату можна вибирати та наносити нове, головне памʼятати, що дуже часто дітям хочеться зробити всі наявні тимчасові татуювання одразу. Тому краще домовитися з малечею одразу, якщо у вас інші плани стосовно цього.

FLV7cPbWntzQOzf9D0vZCOVqeLCTTBCGDfZn5LxTJVRY6Mblpz4_T2iefGz9NbC-sV82Mc3RUHIjLJSIAy6wdXLuepe2LbCA4ukx_ODNfxZS1qtbR2qufLlyrqKjLCa9Yt5p0l4IvwEjujOWueviUYc

yWA4Q4sTKnRFvaCIQGyvPOo2nbrbjeSIMcHqcs4_3vNPJ0dHiVyQmscKpeGBYRkd1O-qyhgCfluKTMAt6jEN5j0vYa19TQY4HHHoPnEuuF_zW0ktw6cVOICK1dh9hOEKMbOWGOatcTCPc3Xsj5orx6I

Тимчасові дитячі тату — це справжня знахідка для батьків та усіх, кого оточують діти. Це завжди цікаво: від моменту вибору, процесу нанесення і радості протягом кількох днів. Різноманіття таких тату вражає, як у бренду Арлі Сайн arleysign.com/shop/children/, тому ефект «новизни» буде завжди присутній, що не може не радувати. Крім того, процес нанесення, як і самі малюнки — цілком безпечні для життя та здоровʼя дитини. Проводьте час з малечею якісно. Даруйте їм нові радісні емоції та досліджуйте цей світ разом з ними!

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь