Топ 5 майстер-класів, які сподобаються і хлопцям, і дівчатам

Здивувати сучасних людей подарунком з кожним роком все важче, адже технології не стоять на місці і більшість з нас чого вже тільки не бачили. Саме тому останнім часом популярним подарунком стають різноманітні враження, які ви можете обрати на будь-який смак. Відвідавши сайт bodo https://www.bodo.ua/ ви знайдете велику кількість різноманітних сертифікатів, серед яких є цікаві та пізнавальні майстер-класи. Про те, які з них підходять у якості подарунка як хлопцям, так і дівчатам ми і поговоримо в цьому матеріалі.

Майстер-клас молекулярної кухні

Готувати насправді полюбляють не тільки жінки, але й багато чоловіків, тож подібний сертифікат можна назвати по-справжньому універсальним. Такий майстер-клас виділяється тим, що на ньому доведеться згадати деякі хімічні та фізичні правила, адже саме вони використовуються у молекулярній кухні. Професійний кухар розкриє вам деякі секрети створення тих чи інших страв і ви самі спробуєте приготувати свій власний кулінарний шедевр, який точно зможе вразити ваших друзів та родичів!

Гра на ударних

Такий сертифікат чудово підійде тим вашим знайомим, хто любить музику або навіть хотів колись стати музикантом, але не реалізував себе у цьому. Для початку дівчині чи хлопцю розкажуть про основи гри на цій музичній установці і навчать правильно тримати барабанні палички. Після цього у власника сертифіката буде можливість зіграти деякі неважкі музичні зв’язки та він навчиться тримати ритм, а професійний музикант допоможе йому закріпити ці навички.

Шоколадний майстер-клас

Якщо людина любить солодощі, то чому б не подарувати їй можливість відправитись на такий майстер-клас? Іменинник чи іменинниця самі зможуть вибрати наповнення для своїх цукерок і створять свій власний декор, завдяки чому солодощі будуть не тільки смачними, а ще й унікальними. Хто знає, можливо саме цей майстер-клас відкриє у ваших друзів потенціал справжніх кондитерів!

Урок приготування бургерів

Бургери – це одна з найулюбленіших страв для багатьох людей, але далеко не кожен вміє їх правильно готувати. Ну а на такому уроці професіональний кухар розкаже про головні техніки приготування цієї американської страви і навчить правильно підбирати інгредієнти для того чи іншого бургера. В кінці майстер-класу ці бургери можна буде звичайно ж скуштувати, тож таке проведення часу точно запам’ятається лише з хорошої сторони.

Майстер-клас фокусів

Навіть якщо ви вже давно не дитина, скоріш за все вам все ще цікаві секрети багатьох фокусників та ілюзіоністів. На такому майстер-класі ви зможете опанувати одразу кілька фокусів і навчитися за допомогою акторської майстерності контролювати увагу публіки, завдяки чому усі ці трюки і будуть виконуватися. Повірте, подібне проведення часу не тільки цікаве, а ще й дійсно пізнавальне!

Ви можете обрати один з цих майстер-класів або віднайти якийсь інший, в будь-якому випадку такий знак уваги дійсно має сподобатися вашому другу чи подрузі!

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь