Трирічний син прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо Адріан став головною фотозіркою саміту G20.

Про це повідомило видання People, обкладинку якого раніше прикрасило фото принца Джорджа. Тепер у принца Джорджа з’явився справжній конкурент.

Як зазначається, прем’єр Канади Джастін Трюдо взяв з собою на саміт держав G20, свого трирічного малюка, який дуже швидко став головною сенсацією саміту. Це не перший випадок, коли канадський політик бере свою дитину на роботу.

Джастін і його дружина Софі спускалися трапом, тримаючи за руки 3-річного сина, який весело стрибав через сходинки, як це зазвичай люблять робити все діти. Ідеальні сімейні фотографії тут же розлетілися по всьому світу.

Фотографії сімейства Трюдо викликали багато відгуків у інтернет-користувачів. Вони були просто зачаровані Адріаном Трюдо, ось лише деякі з коментарів:

Дитина – це канадський скарб. Милий малюк! Він так схожий на свого батька!

Джастін Трюдо може подобатися чи ні, але не посперечаєшся з тим, що його син чудовий.

Яка прекрасна сім’я! Ваш маленький син, сер, зовсім як ви.

Але найбільше користувачів соцмереж підкорило те, як невимушено Адріан позував фотографам з букетом квітів в руках, поки його батьки були зайняті привітаннями.

Ці милі фото з сином канадського прем’єра Адріаном Трюдо нічим не поступаються, а по деяким думкам, навіть затьмарюють фото принца Джордж і принцеси Шарлотти на весіллі Піппи Міддлтон.

 

Джерело

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь