Скільки коштує міському бюджету Рівного утримання однієї дитини в дитсадку?

Реальну вартість утримання дитини у рівненських ДНЗ хоче з’ясувати представник Рада реформ Рівного та Ініціативна група “Рівне – місто дружнє до дитини”, адже насправді переважна більшість витрат лягає на батьківські плечі. Тому батькам пропонують  долучитися до опитування, яке допоможе з’ясувати реальну фінансову картину у дитячих садочків Рівного. Опитування проводиться в період з 1 до 8 червня.

“Зараз працює тимчасова депутатська комісія Рівнеради по вивченню ситуації в дитячих садочках міста. Депутати мають вивчити питання забезпечення місцями дітей в дитячих садочках, а також озвучити суму у скільки обходиться міському бюджету утримання однієї дитини в дитсадку. Але ця сума не може бути повною без врахування батьківських коштів!” – зазначають ініціатори опитування на своїй сторінці у Фейсбук. –Знаючи скільки внесків сплачується батьками в дитячих садочках, можна буде піднімати питання про поступове збільшення розміру фінансування дошкільної освіти з міського бюджету.”

Побутує думка, що насправді, об’єм батьківських внесків не є надто великим, всього кілька мільйонів. Якщо це дійсно так, то кілька мільйонів на рік не є непосильною сумою для бюджету Рівного. Адже гроші в бюджеті міста є, питання лишень на що вони витрачаються.

Виділення всього кількох додаткових мільйонів гривень з бюджету Рівного дозволило б не тільки суттєво покращити умови перебування наших дітей в садочках, а й уникнути численних конфліктних ситуацій, що виникають через збір внесків.

А міська влада не ганьбилася б через те, що в дитячих садках Рівного не вистачає туалетного паперу, що батьки мають самі сплачувати за чистку подушок та ковдр, купувати фарбу для майданчиків, канцтовари та іграшки тощо.

“Рада реформ Рівного” закликає Вас взяти участь в опитуванні й допомогти депутатській комісії дізнатися, мінімум на скільки потрібно збільшити розмір фінансування дитсадочків у м. Рівне.

Опитування щодо дитячих садочків

Джерело

Готліб Анна

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь