Веломарафон “Поліська Січ” – 300 км мальовничим Поліссям

Хочете драйвового сімейного відпочинку? Відволіктися від щоденних туртобот, справ? Тоді Вам на Марафон «Поліська Січ». Це щорічний веломарафон, який знову проходитиме мальовничими місцями Рівненщини 3-5 червня 2017 року.

Протягом трьох днів учасники марафону подолають дистанцію близько 300 км мальовничими місцями українського Полісся. Дві ночівлі у наметах у кемпінгових таборах, розташованих на мальовничих берегах річки Случ поблизу м.Березне та поблизу с.Маринин, дозволить кожному учаснику мати змогу повністю розчинитися у лоні природи.

У 2017 році марафон «Поліська січ» проводитиметься вже вдруге.

“Прогнозуємо, що у цьому році до участі долучиться не менше 400 велотуристів, що представлятимуть усі регіони України. Станом на 24.05.2017 вже зареєстровано 350 учасників. Будуть також учасники із-за кордону, – розповідає про масштабність марафону організатор Юрій Ойцюсь – Головна мета марафону – популяризація активних видів відпочинку та здорового способу життя.”

Вже на місці старту кожен учасник отримає стартовий пакет, що включатиме, окрім обов’язкового стартового номера та відповідних інформаційних матеріалів, також декілька пам’ятних презентів, які залишиться на згадку кожному учаснику про його участь.Для полегшення подолання маршруту передбачений трансфер особистих речей і особистого кемпінгового спорядження до місць ночівлі. Щовечора кожен матиме можливість долучитися до тематичних зустрічей біля загального вогнища кемпінгового містечка, конкурсів, а також взяти участь у розіграші лотереї.

Марафон проводиться з метою популяризації велотуризму серед широких верств населення, а також розвитку туристичних маршрутів Рівненщини.

РЕЄСТРАЦІЯ Марафон Поліська Січbikeportal.org.ua/5208 – реєстраційний внесок 500 грн.

Реєстрація закінчується 31 травня.

Сайт, де можна дізнатися усі деталі участі: http://way.rv.ua/

Група у Фейсбук: Марафон Поліська Січ

Фото з сайту http://way.rv.ua/ Марафон “Поліська Січ-2016” 

Готліб Анна

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь