Корисні відеоканали для кожної мами

Лише з появою двох смужок у майбутньої мами виникає сотня питань стосовно вагітності, пологів, виховання та розвитку малечі а також догляду за собою. З  появою дитини кількість питань лише збільшується, а час на пошуки зменшується. Щоб полегшити ваш багаж питань або  дізнатися щось нове, пропоную 7 корисних відео канали для мам.

1. Відео канал для мам про грудне вигодовування. Канал   – Ніни Зайченко

Ніна Зайченко, консультант по грудному годуванню, доступно і легко дає відповіді на питання, які виникають у багатьох мам: Як зберегти  грудне годування? Чи дотримуватися дієти? Як ввести прикорм? Тут ви знайдете відповіді на всі молочні запитання:)
а бонусом будуть відео ролики про перинатальну психологію, дитячу психологію та психологію материнства.

Відвідати канал.

 

2. Відео канал для мам про слінги – Канал  Slingopark

Це ще один канал від Ніни Зайченко, де вона розповідає все про слінги. Які види слінгів бувають, який слінг краще обрати, чим відрізняється слінг шарф від май-слінгу, як правильно носити малюка в слінгу?

Доступні відео-інструкції по намотування слінгів різних видів. Переглянувши ви точно опануєте цю складну “науку”:)

Приємного слінгоносіння!

Відвідати канал.


3. Відеоканал для мам. Канал – Family is…


Це перший український канал для батьків. З’явився зовсім недавно, але успішно набирає популярність. Тут зібралися одні з найпрогресивніших матусь, і, навіть, татусів. Говорять про здоров’я і харчування дітей, дизайн, шоппінг, відпочинок, облаштування дитячого побуту та дозвілля, психологію і медицину, свята і розваги.

Адже кожен день мами, та кожна по-своєму, ростять своїх дітей, вкладаючи в їх життя максимум своїх сил, часу, праці та фантазії. І так цікаво і корисно дізнатися, як це роблять інші!
Підбірка авторських блогів, серія майстер-класів і рад грамотних фахівців, і, звичайно ж, найкращі серіали та розвиваючі мультфільми. Все це на нашому каналі.
Тут відео про все з чим стикаються молоді батьки кожного дня!

Відвідати канал

4. Відео канал для мам – Мама Лара


Автор цього проекту мама Лара або Лариса Свірідова, лікар педіатр, медичний психолог, мама трьох дітей. Це справжня енциклопедія для майбутніх і молодих матусь. Тут можна знайти інформацію про вагітність, пологи, грудне годування, дитячі хвороби, вікові особливості та багато чого іншого.

Ось що про канал пише сама автор:
“Ось уже 20 років моя професійна діяльність пов’язана з підготовкою майбутніх батьків до появи на світ немовлят. Цей канал створений для того, щоб надати вам можливість отримувати якісну інформацію про перебіг вагітності, грудне вигодовування, про догляд за малюком і його виховання. За все, про що тут йдеться, я готова нести персональну відповідальність.” 

Тут все необхідне, що варто знати мамам.

Відвідати канал. 

5. Відео Канал  – Люблячі мами


Всі ми родом з дитинства і кожен  з батьків хоче, щоб його дитина запам’ятала цю безтурботну пору в кращих фарбах, росла здоровою, розумною і допитливою.

В цьому допоможе ще один канал про все для мам.
Тут ви знайдете: лайфхаки на кожен день, догляд за собою, відпочинок, ідеї розвиваючих ігор та спільної творчості, майстер класи створення виробів з дітьми і для дітей, виховання, розвиток. А кращі експерти поділяться порадами в області догляду за дитиною, здоров’я і дитячої психології.

Як зробити світ кращим? Для цього достатньо ростити і виховувати хороших дітей. Підписуйтесь – мамам буде, що подивитись!

Відвідати канал.

6. Канал Йога – Unagrande YogaClub

Йога вдома, в будь який час  і погоду, з будь-якого пристрою доступна.

Чудові відео наповнять вас новими силами і свіжою енергією.

Відвідати канал. 

7. Канал  – Ідеї для життя


Канал для справжніх господинь. Тут вам розкажуть як прибирати з легкістю чи подарувати нове життя старим речам. Корисні поради, відео-інструкції та хенд-мейд. Свіжі ідеї для гарного життя!

Відвідати канал

8. Радомир ТВ

Радомир – це розвиваючий канал для дорослих. Майбутні матусі, знайдуть незамінні знання про дихання під час пологів від акушера-гінеколога, в циклі відео “Перинатальна психологія” від перенетального психолога Олександра Кубаса.

Для батьків, як хочуть бути на крок попереду у вихованні, готовими до незручних запитань «Звідки беруть діти?», корисні відео від сімейного психолога Олени Нікітіної.

Всіх спікерів не перелічити, але додам, що тут багато інформації про виховання і розвиток дітей, духовний розвиток, алгоритми успіху, секрети грошей і багато, чого іншого. Впевнена, тут є цікава інформація для кожного.

Відвідати канал

Lapiuk Natalia

Мама Маркушича, прихильниця раннього розвитку, вчителька англійської. Навчу ваших діток любити англійську)

Залишити відповідь