Корисні відеоканали для кожної мами

Лише з появою двох смужок у майбутньої мами виникає сотня питань стосовно вагітності, пологів, виховання та розвитку малечі а також догляду за собою. З  появою дитини кількість питань лише збільшується, а час на пошуки зменшується. Щоб полегшити ваш багаж питань або  дізнатися щось нове, пропоную 7 корисних каналів для мам.

1. Канал – Ніни Зайченко

Ніна Зайченко, консультант по грудному годуванню, доступно і легко дає відповіді на питання, які виникають у багатьох мам: Як зберегти  грудне годування? Чи дотримуватися дієти? Як ввести прикорм? Тут ви знайдете відповіді на всі молочні запитання:)
а бонусом будуть відео ролики про перинатальну психологію, дитячу психологію та психологію материнства.
Відвідати канал.

2. Канал  Slingopark

Це ще один канал від Ніни Зайченко, де вона розповідає все про слінги. Які види слінгів бувають, який слінг краще обрати, чим відрізняється слінг шарф від май-слінгу, як правильно носити малюка в слінгу?

Доступні відео-інструкції по намотування слінгів різних видів. Переглянувши ви точно опануєте цю складну “науку”:)

Приємного слінгоносіння!

Відвідати канал.

3. Канал – Family is…


Це перший український канал для батьків. З’явився зовсім недавно, але успішно набирає популярність. Тут зібралися одні з найпрогресивніших матусь, і, навіть, татусів. Говорять про здоров’я і харчування дітей, дизайн, шоппінг, відпочинок, облаштування дитячого побуту та дозвілля, психологію і медицину, свята і розваги.

Адже кожен день мами, та кожна по-своєму, ростять своїх дітей, вкладаючи в їх життя максимум своїх сил, часу, праці та фантазії. І так цікаво і корисно дізнатися, як це роблять інші!
Підбірка авторських блогів, серія майстер-класів і рад грамотних фахівців, і, звичайно ж, найкращі серіали та розвиваючі мультфільми. Все це на нашому каналі.
Тут відео про все з чим стикаються молоді батьки кожного дня!

Відвідати канал

4. Канал Мама Лара


Автор цього проекту мама Лара або Лариса Свірідова, лікар педіатр, медичний психолог, мама трьох дітей. Це справжня енциклопедія для майбутніх і молодих матусь. Тут можна знайти інформацію про вагітність, пологи, грудне годування, дитячі хвороби, вікові особливості та багато чого іншого.

Ось що про канал пише сама автор:
“Ось уже 20 років моя професійна діяльність пов’язана з підготовкою майбутніх батьків до появи на світ немовлят. Цей канал створений для того, щоб надати вам можливість отримувати якісну інформацію про перебіг вагітності, грудне вигодовування, про догляд за малюком і його виховання. За все, про що тут йдеться, я готова нести персональну відповідальність.” 

Тут все необхідне, що варто знати мамам.

Відвідати канал. 

5. Канал Люблячі мами


Всі ми родом з дитинства і кожен  з батьків хоче, щоб його дитина запам’ятала цю безтурботну пору в кращих фарбах, росла здоровою, розумною і допитливою.

В цьому допоможе ще один канал про все для мам.
Тут ви знайдете: лайфхаки на кожен день, догляд за собою, відпочинок, ідеї розвиваючих ігор та спільної творчості, майстер класи створення виробів з дітьми і для дітей, виховання, розвиток. А кращі експерти поділяться порадами в області догляду за дитиною, здоров’я і дитячої психології.

Як зробити світ кращим? Для цього достатньо ростити і виховувати хороших дітей. Підписуйтесь – мамам буде, що подивитись!

Відвідати канал.

6. Канал Йога – Unagrande YogaClub

Йога вдома, в будь який час  і погоду, з будь-якого пристрою доступна.

Чудові відео наповнять вас новими силами і свіжою енергією.

Відвідати канал. 

7. Канал  – Ідеї для життя


Канал для справжніх господинь. Тут вам розкажуть як прибирати з легкістю чи подарувати нове життя старим речам. Корисні поради, відео-інструкції та хенд-мейд. Свіжі ідеї для гарного життя!

Відвідати канал

8. Радомир ТВ

Радомир – це розвиваючий канал для дорослих. Майбутні матусі, знайдуть незамінні знання про дихання під час пологів від акушера-гінеколога, в циклі відео “Перинатальна психологія” від перенетального психолога Олександра Кубаса.

Для батьків, як хочуть бути на крок попереду у вихованні, готовими до незручних запитань «Звідки беруть діти?», корисні відео від сімейного психолога Олени Нікітіної.

Всіх спікерів не перелічити, але додам, що тут багато інформації про виховання і розвиток дітей, духовний розвиток, алгоритми успіху, секрети грошей і багато, чого іншого. Впевнена, тут є цікава інформація для кожного.

Відвідати канал

Lapiuk Natalia

Мама Маркушича, прихильниця раннього розвитку, вчителька англійської. Навчу ваших діток любити англійську)

Залишити відповідь