Дитячі зимові книги

Дуже скоро настане пора веселих і довгоочікуваних свят. Новий рік і Різдво вже давно стали подіями, які відзначають в колі найближчих людей. І, звичайно, до таких важливих днях краще підготуватися заздалегідь: продумати святкове меню, скласти програму і підготувати подарунки.

Подарувати можна іграшку або солодощі, але що з дитинства ми з ностальгією згадуємо через роки? Звичайно, яскраві і чудово ілюстровані книжки! Для вас ми підібрали красиві видання книг, які обов’язково сподобаються вашим дітям.

Книга – Вімельбух: Новорчні канікули

На кожній сторінці віммельбуху вирує життя: ось-ось впаде на ковзанці закоханий хлопчина, малюк з’їсть у кав’ярні торт з вітрини, Дід Мороз причепить на ялинку гірлянду, мама підхопить на пательню млинець, який вправно підкинула у повітря, а потім зробить селфі в дитячому поїзді.


Кожен сюжет має своє продовження на наступній сторінці!


Книга – снігова сестричка

Історія розповідає про 10-річного хлопчика на ім’я Юліан, для якого Різдво було найщасливішим періодом у році, коли ялинку прикрашають та запалюють вогні, повітря наповнюється запахом мандарин та пряників, а усіх жителів дому зігріває багаття в каміні. Однак через горе в родині, Юліану здається, що всі наче забули про Різдво, допоки він не зустрічає Гедвіґ і його життя не змінюється.

Ця дивовижна різдвяна казка перегукується зі схожими історіями Чарльза Діккенса та Ганса Христіана Андерсена. Її полюблять усі закохані в Різдво — від малого до старого, і вона сповнить читачів затишком і теплом, любов’ю та надією.


Книга – Казки під ялинку 

Казки під ялинку” – це книга, читання якої можна розтягнути на весь цикл зимових свят.
Прекрасне подарункове видання! Тут якісний папір, який приємно гладити та перегортати. Тут кожна ілюстрація-справжнє диво! Кольорове вирішення кожного малюнка відповідає загальному настрою оповідання. Рівновага! Чудесна, казкова, святкова.

Коли, як не на зимові свята, загадувати бажання та вірити в дива! Саме це і стається з героями «Казок під ялинку», куди увійшли твори сучасних українських авторів.


 Книга – Таємниця помічників Святого Миколая

Історія починається традиційно з листа до святого Миколая, в якому Андрійко просить про пригоду. Він дуже зрадів би братику, але ж його під подушку не покладеш. Ще хлопчик розмірковує про солодощі, яких йому не можна через алергію, й іграшки, яких уже вдосталь. Не типові роздуми і мрії головного героя змушують замислитися читачів над власними бажаннями і реальними потребами.

Проста й водночас глибока історія буде прекрасним подарунком для дітей і дорослих, які вірять у чудеса, добро і любов. Найкраще читати книжку в родинному колі, адже в ній багато гачків для роздумів і обговорення, як-от алергія, непорозуміння з однокласниками, традиції святкування, волонтерство, справжні мрії та Божий скарб.


Книга – Зимова історія

«Зимова історія» – книга, з якою найморозніші зимові вечори стають теплими та світлими. Вона створена талановитою Джилл Барклем. Книга вже стала легендою дитячої світової літератури

Загляньмо за Ожиновий живопліт, притрушений пухнастим і хрумким снігом. Тут на іншій стороні струмка, за полем, серед коренів і в старих стовбурах дерев живуть милі мишки, з якими відбуваються різні історії. Зимою все навкруги застелив м’який сніг, подарувавши маленьким сердечкам відчуття свята. Саме тому мишки вирішують влаштувати сніговий бал, і для цього вони будують під заметом Крижаний зал. Що ж вийде з цієї затії? Дізнавайтеся з книги.

Казкову, ніжну та зворушливу атмосферу у «Зимовій історії» доповнюють ніжні ілюстрації, які наповнені щирими емоціями!


Книга – 7 святкових бажань

Існують книги, які здатні стати справжнім душевним символом Новорічних свят. До таких унікальних видань відноситься чарівна збірка казок «Сім святкових бажань», створена наймайстернішими українськими письменниками та ілюстраторами.

Тонкою барвистою гірляндою з назвою «зимові свята» зв’язані у збірці сім казок. Вони народилися й виростали на основі традицій святкування Різдвяних і Новорічних свят у різних країнах світу. Кожна казка – маленьке життя, яке сповнене своїми колоритним персонажами, захопливими подіями та магічним настроєм!

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь