У Києві відбудеться фотовистака на підтримку школи для сонячних діток Рівного

16 травня о 16.00. у Київській національній картинній галереї у Мистецькому центрі “Шоколадний будинок” по вул.Шовковича 17/2, відбудеться захід, спрямований на підтримку школи профорієнтації “BabySun” для дітей сонця.

Мета заходу – залучення коштів для ремонту школи для дітей з синдромом Дауна у м. Рівне.
Розклад:
16.00- офіційне відкриття фотовиставки
16.10- майстер-класи для діток “Живопис” та “Квітка молодої – традиційна українська прикраса”
17.30- концерт музичного гурту “Фіолет”
18.00-19.00- фотосесія для охочих в українських віночках.

Організатори розповідають на сторінці проекту у Facebook, про те, що робитимуть учасники на майстер-класі “Квітка молодої”:

“Ми зможемо виготовити прикрасу “квітку”, використовуючи старовинні технології, те як це робилося колись, прикраса одягалася як нареченому так і молодій під час весілля. Зараз це може стати універсальною річчю, що одягається на волосся чи як брошка”.
Заняття проводитиме колекціонер та засновниця творчої майстерні з виготовлення традиційних віночків “Ладосвіт” – Ніна Севастьянова Тривалість майстер-класу – 1.30 хв. Вартість 180 грн. Усі зібрані кошти будуть передані на проект Babysun.

Попередній запис на заняття:

Нагадаємо, що 21 травня в м. Рівне команда лідерів зі всієї України відкриє школу профорієнтації для діток сонця. Для цього ентузіастам необхідно зібрати ще 300 тис. грн.

За місяці наполегливої роботи до проекту створення школи профорієнтації долучилось безліч українських компаній та організацій. За цей час у приміщенні, де буде школа, зробили повний капітальний ремонт, залишилось завершити штукатурні та малярні роботи, а також облаштувати школу необхідними меблями.

Ви маєте можливість створити щось вагоме в житті для інших людей, які потребують вашої підтримки! Нехай у сонячних діток буде майбутнє!

ВІДЕО: У Рівному батьки будують навчальний центр для своїх особливих дітей

Координатор соціального проекту Олена Загиней (068) 022 07 02

Реквізити для благодійних внесків:
“Приватбанк”4149 6258 1086 6762
Майдан Володимир Антонович

http://sunchild.com.ua/
https://www.facebook.com/babysun.rivne
https://vk.com/babysun.rivne

Готліб Анна

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь