У Рівному відбудеться освітній форум – “Школа майбутнього”

20-21 травня до Рівного завітають відомі в Україні освітяни, ініціатори розвитку альтернативної освіти у нашій країні.

Мета заходу – продуктивна дискусія про майбутнє та сьогодення освіти України: технології, методики та практики, що вже використовуються.

Освітній форум “Школа майбутнього” – це можливість провести кілька днів у колі активних та ініціативних однодумців, отримати корисну та актуальну інформацію у сфері навчання, знайти нові корисні контакти та зробити внесок у реформу освітньої системи України на місцевому рівні.

Організатори Форуму запрошують приєднатися до заходу батьків, освітян, бізнесу, громадських активістів.

– У наш час кожен усвідомлює, що освіта у цілому світі потребує трансформацій. Ми живемо в еру, коли технології змінюють не лише те, як людина спілкується, сприймає інформацію, навчається, працює, але й те, ким Людина є. Ці зміни вимагають трансформації підходу до організації навчання, ролі вчителя та сприйняття освіти у суспільстві, – розповідають про мотивацію проведення освітнього форуму у Рівному на сторінці заходу у Facebook.

У програмі Форуму:

– 2 дні живого спілкування з експертами, практиками, організаторами та учасниками;

– 16 годин активного занурення у питання сучасної освіти;

– близько 10 авторитетних спікерів з усієї України;

– знайомство з передовими технологіями і методиками сучасної освіти.

– Знаю, що багато з вас із нетерпінням чекають на появу у Рівному альтернативної школи. А хтось, можливо, взагалі не знає що це і навіщо потрібно. Гадаю, що і в одних і в інших є багато запитань. Тому, поки наша команда працює над створенням такої школи – запрошуємо вас отримати відповіді на свої запитання із перших вуст. Ми запрошуємо у Рівне спікерів з усієї країни, – розповідає про інформаційне наповнення Форуму Євген Рудик, представник ГО “Фонд Освітніх Ініціатив”. – Це будуть власники альтернативних шкіл, викладачі, які там працюють, засновники різних освітніх проектів. Вони розкажуть вам свої історії, поділяться досвідом. Окрім того, на майстер-класах ви отримаєте практичні інструменти, які допоможуть вам по новому подивитись на свої стосунки із дітьми та взаємодію із ними. Ви отримаєте відповіді на свої питання, зрозумієте, чому формула “нас так вчили і нічого” вже не працює. Дізнаєтесь, як це, коли дитина перебуваючи в атмосфері взаємоповаги, взаєморозуміння, внутрішнього спокою, може вільно творити, отримувати актуальні знання, самореалізовуватись.

Організатори запрошують батьків школярів та майбутніх школярів, вчителів початкових, середніх та старших класів, студентів і викладачів ВНЗ, громадських активістів та всіх небайдужих.

Увага! Для участі у форумі зареєструйтесь за посиланням: https://goo.gl/forms/QWc8HHI9OyvZ86Oe2

Вхід вільний.

Приходьте самі та запрошуйте друзів!

Організатори : 

Готліб Анна

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь