Як вибрати дитячий велошолом

Їзда на велосипеді це, мабуть, одне з найкращих захоплень у житті. Малюк відчуває себе дорослим, незалежним та щасливим. Проте це може бути небезпечна активність, якщо не вжити належних заходів безпеки.

Для чого потрібен велошолом?

Відповідь очевидна, задля безпеки. Несподіване падіння з велосипеда може статися будь-коли і призвести до серйозної травми мозку. Хороша новина полягає в тому, що правильно підібраний велошолом зменшить цей ризик. Дитячий шолом повинен відповідати поточному розміру, а не “на виріст”. У міру росту голови дитини вам потрібно буде замінити шолом. Кожен, включаючи дорослих, повинен носити шолом, коли їздить на велосипеді. Однак не достатньо просто носити шолом. Шолом повинен бути підібраний належним чином, щоб забезпечити найвищий рівень захисту голови, і завжди його слід носити із застебнутим ремінцем на підборідді.

У інтернет-магазині майбай 24 ви знайдете дитячий велосипедний шолом потрібного розміру, тут нададуть кваліфіковану інформацію.

Як визначити розмір дитячого велошолому?

За допомогою метрової стрічки виміряйте окружність голови дитини приблизно на 2 см над бровами або найбільшу частину голови. Порівняйте це вимірювання з діапазоном розмірів шолома. Коли ви купуєте в Інтернеті, на сайті вказано розмірний діапазон.

Як правильно надіти велошолом?

  1. Розмір. Шолом повинен щільно прилягати та не рухатися сторона в сторону. Поки він сидить рівно на вашій голові, переконайтесь, що шолом не може рухатися стороною. Спеціальні розмірні підкладки використовуються для безпечної фіксації. Ви можете зняти зайві підкладки, коли голова дитини підросте. Якщо у шолома замість підкладок є універсальне кільце для підгонки, відрегулюйте розмір кільця для щільного прилягання до голови.
  2. Позиція. Шолом повинен сидіти низько на лобі. Малюк повинен мати можливість дивитися вгору і бачити ободок велошолому на голові.
  3. Бічні ремінці мають утворювати “Y” і зустрічатися під вухом, ви можете відрегулювати їх знявши шолом з голови.
  4. Ремінець на підборідді. Обов’язково потрібно застібати ремінь підборіддя. Не більше одного пальця має вміщуватися під ремінець.

Причини замінити велосипедний шолом:

  • Голова дитини переросла розмір велошолома.
  • Ваша потрапила у велоаварію в шоломі.
  • Шолом було скинуто на бетон або тверду поверхню.

Шолом в цих випадках більше не забезпечує належний захист.

Велосипедні шоломи призначені для поглинання одного удару, тому розумійте, що шолом, причетний до будь-якого типу аварії, пошкоджений. Навіть якщо він виглядає добре,слід купити новий. Також потрібно детально вимірювати розмір, чи він досі підходить дитині.

Широкий вибір дитячих велосипедних шоломів, а також необхідну професійну консультацію ви знайдете тут https://www.mybuy24.net/ua/catalog/aksessuar-dlya-velosypedov-/

Залишити відповідь