Які особливості має фальцева покрівля

Фальцева покрівля виготовляється з міді, алюмінію, цинк-титану та оцинкованої сталі. Метал становить основу для покрівельного матеріалу, тому важливі всі його властивості та характеристики. Різні метали дають можливість отримувати кінцевий варіант покрівельного матеріалу не тільки з різними характеристиками експлуатації, але й в різних цінових категоріях. Виріб вготовляється у вигляді листових панелей, що мають спеціальні замкові з’єднання. Фальцева покрівля відрізняється від інших покриттів високим рівнем надійності та герметичності саме завдяки особливостям замків, якими кріпляться між собою окремі панелі.

Головні переваги експлуатації

Фальцева покрівля вважається одним із найстаріших видів покриттів для дахів, тому її виробництво доведено до  бездоганного рівня якості. Обираючи цей матеріал для будівництва даху, домовласник отримує ряд переваг:

 • Дах надійно захищений від протікання, оскільки покрівельний матеріал має високий рівень герметичності.
 • Є можливість використовувати покриття для різних конструкцій, незалежно від їх архітектурної форми.
 • Простий вигляд водночас додає особливої елегантності в оформленні даху та будинку загалом.
 • Термін служби покриття може сягати 20-30 років, при цьому не знадобиться ані спеціальний догляд за виробом, ані дрібний ремонт в ході експлуатації.

Чим особлива фальцева покрівля?

 1. По-перше, вона має досить просту, але продуману структуру лисів, таким чином панелі при своїй незначній товщині справляються навіть с серйозними навантаженнями, зберігаючи при цьому свою форму та цілісність.
 2. По-друге, відсутність додаткових отворів, щоб виконати укладання покрівельного матеріалу, дозволяє попередити пошкодження металевих листів та гарантує герметичність даху.
 3. По-третє, захищений від впливу опадів та ультрафіолетових променів метал може використовуватися ще довше, виконуючи поставлені функції.

Подивитись, що пропонують виробники в категорії фальцевої покрівлі, можна на: https://budstroy.kiev.ua/uk/catalog/pokrivelni-materiali/faltseva-pokrivlya/. Найбільш перевірені зразки продукції та тільки надійні виробники зосереджені в асортименті компанії Будстрой. А досвід використання фальцевого покриття свідчить, що цей вид матеріалу є витривалим та здатним протистояти більшості негативних впливів зовнішнього середовища. Також він:

 • Створює оригінальний вигляд будь-якої будівлі.
 • Додає впевненості в захисті від опадів.
 • Має багаторівневий захист від пошкоджень та появи корозії.
 • Представлений в категорії довговічних матеріалів.

Скільки б варіантів покрівельних матеріалів не пропонував ринок, кожен домовласник керується при виборі власними вподобаннями та вимогами. Основними з них завжди були і залишаються – гарантія того, що покрівля тривалий час буде виглядати охайно та гарно, а також бажання отримати дах, що буде слугувати десятиліттями.

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь