8 YouTube-каналів з робототехніки і програмування

Якщо ваші діти захоплені програмуванням і робототехнікою, але часу возити їх на курси у вас немає, пропонуємо відмінну альтернативу – уроки-лекції онлайн. У нашій добірці – YouTube-канали, де дітей від молодшого до старшого шкільного віку навчать мейкерству та написанню програм.

 


LEGO

Офіційний англомовний відеоканал виробника конструкторів не тільки триматиме глядача в курсі новинок, але також і розповість про LEGO-роботи і навчить їх збирати і програмувати.


Stanford
Послухати лекції про робототехніку професорів Стенфордського університету можна, відвідавши цей канал. Лекції ведуться англійською мовою, тому зрозумілі будуть тим старшокласникам і абітуріентам, які добре володіють цим іноземною мовою.


Zip HD

Якщо ви початківець винахідник або просто цікавитеся новими технологіями, а також знаєте англійську, можете підписатися на цей канал. Захоплюючі огляди технічних новинок, пізнавальні лекції та відеоуроки, в загальному, все, що стосується «розумного заліза», можна знайти тут. Контент пропонується в якості допоміжного.


EasyTech

Ведучий даного каналу пояснює не тільки принцип дії механізмів, а й знайомить глядачів з основними програмами, завдяки яким роботи можуть рухатися, вмикати-вимикати датчик і «думати». Уроки ведуться російською мовою і будуть зрозумілі дітям середнього шкільного віку і старше.


Universarium

На цьому каналі є курс теоретичних лекцій «Введення в робототехніку». Діти дізнаються про основні принципи електроніки, що таке діоди і транзистори, з чого складається друкована плата і т.д. Уроки розраховані на хлопців старшого шкільного віку, абітурієнтів, студентів молодших курсів та допоможуть підтягнути свої знання з фізики.


Аpp inventor

Аpp inventor пропонує відеолекції для дітей молодшого шкільного віку. Викладач просто і зрозуміло пояснює, як сконструювати Lеgo-робота і «оживити» його, створити крокодила,що кусається , bluetooth-машинку і Android-додаток для управління будь-якою робомашиною.


Computer Science Center

На цьому каналі розміщені відеозаписи лекцій та доповідей викладачів Computer Science Center, короткі тематичні записи на цікаві теми в комп’ютерних науках та програмуванні. Матеріали розраховані на студентів і школярів, які цікавляться програмуванням і математикою.


Віртуальна школа


Україномовний канал пропонує відеоуроки-лекції від викладача HUB School Івана Шихатов-Саркісова. Юні мейкери дізнаються, що таке робот і навіщо він потрібен, що знаходиться у робота всередині і як його сконструювати, а також, хто такі марсоходи.


Надіємось вам сподобалась стаття, тому не забудьте поділитися з друзями!

Джерело

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь