Замовлення продуктів з доставкою: переваги та особливості процесу

Сьогодні кожен мешканець Києва має змогу придбати свіжі продукти для власної родини, не виходячи з дому. У столиці у наш час працює багато сервісів доставки, які збирають та доставляють весь перелік необхідних вам товарів всього за найкоротший термін. Наприклад, онлайн-супермаркет Турбо.юа, який пропонує не тільки швидку доставку продуктів харчування, але й можливість скористатися своєю програмою лояльності TurboCoin та замовити будь-які товари через мобільний застосунок. Таким чином ви не тільки швидко отримаєте свої покупки, але й зможете на них зекономити.

За допомогою таких спеціалізованих сервісів кожен мешканець та гість столиці України може приготувати смачний сніданок, обід та вечерю для родини, або придбати товари з інших категорій, наприклад, побутову хімію, засоби гігієни або корм для домашніх тварин. Про переваги та особливості такого процесу пропонуємо поговорити детальніше.

Замовлення продуктів онлайн: як оформити?

Якщо ви зіткнулися з необхідністю замовлення товарів з доставкою, у першу чергу потрібно обрати сервіс, який відповідає всім потребам. Рекомендуємо звернути особливу увагу на швидкість виконання замовлення, вартість доставки, територію обслуговування, перелік та категорії товарів.

Після вибору сервісу з доставки можна розмістити замовлення. Як правило, процес дуже простий, не займає багато часу. Полягає він у наступному:

 1. Зайдіть на сайт обраного вами сервісу або використайте мобільний додаток, завантажений з веб-ресурсу. Онлайн-супераркет Turbo, наприклад, пропонує свій дуже зручний застосунок для замовлень.
 2. Оберіть товари, які необхідно доставити.
 3. Вкажіть адресу доставки.
 4. Підтвердіть ваше замовлення.
 5. Дочекайтеся курʼєра та отримайте ваше замовлення у зручний для вас час.

Сплатити покупку можливо різними способами, наприклад, у Турбо це можна зробити онлайн через веб-сайт або мобільний застосунок, а також готівкою та банківською карткою під час отримання вашого замовлення.

Переваги замовлення харчових продуктів онлайн на прикладі Турбо

Сучасні люди звикли отримувати від власного життя все і одразу, використовувати різні способи для покращення його якості. Тому послуга доставки продуктів сьогодні користується великою популярністю, оскільки це набагато швидше, ніж ходити по магазинах. Крім того, швидка доставка має й інші переваги. Наприклад, Turbo може вам запропонувати:

 • Онлайн-супермаркет запровадив бонусну систему TurboCoin, яка дозволяє суттєво заощаджувати на замовленнях товарів.
 • Велике різноманіття способів оплати – готівкою, онлайн чи терміналом у кур’єра. Такий фактор робить шопінг зручним та вигідним.
 • Комфортний пошук товарів. Онлайн супермаркет пропонує власним клієнтам послугу швидкої доставки різноманітних товарів. Вся продукція розподілені за категоріями, тому знайти такий товар буде абсолютно не складно.
 • Гарантії свіжості та якості продукції. Фахівці ретельно контролюють якість товарів на власних дарксторах.
 • Завдяки цим дарксторам по всій столиці на вас очікує швидка доставка – від 15 хв.
 • Кур’єри доставляють замовлення виключно у термосумках, що дозволяє забезпечити клієнтів тільки свіжою продукцією.
 • Безкоштовна доставка від суми замовлення від 300 грн.

Онлайн замовлення продуктів сьогодні залишається чудовою можливістю отримати все необхідне, залишаючись в комфортній домашній атмосфері. За кілька хвилин можна придбати всю необхідну продукцію, і продовжити займатися домашніми справами або проводити час у колі родини.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь