Що споживати перед сном, щоб не набирати зайву вагу

Стреси, поганий сон спричиняють дисбаланс гормонів, надмірний голод, зниження цукру в крові. Намагання організму подолати негаразди, наповнитися енергією призводить до збільшення ваги. Але якщо перед сном вживати певні напої, цієї проблеми можна уникнути.

Вода

Люди, які вживають достатню кількість чистої води, краще сплять вночі й більш бадьорі в денний час. Зазвичай споживання продуктів у них відповідає витратам енергії, що не дає набиратися зайвій вазі. Але пити багато води потрібно вдень, щоби вночі рідше прокидатися. Перед сном її споживання має бути помірним.

Чай з аптечної ромашки

Склянка теплого напою, випита на ніч, сприяє підвищенню в організмі рівня гліцину. Він є легким заспокійливим засобом, який розслабляє нерви. Гарячий ромашковий чай підвищує температуру тіла, після чого робота організму спрямовується на його охолодження, і виникає бажання спати, а не їсти. Крім того, дія складових рослини сприяє контролю рівня глюкози й не дає змоги збільшуватися вазі. Зламався чайник і немає в чому швидко закип’ятити воду? Як варіант, можна вибрати електрочайники Delonghi на сайті allo.ua і замовити з доставкою додому модель, яка вам до вподоби.

Молоко

У склянці молока міститься достатня доза триптофану, який допомагає заспокоїтися й заснути. А ще кальцій, що сприяє його засвоєнню. Заснувши вчасно, ви не будете нічого їсти до наступного дня. Тож зайві калорії не вплинуть на вагу. Крім того, молочний білок сприяє підтриманню м’язової сили.

Кефір

У складі кисломолочного продукту містяться пробіотики. Вони сприяють правильній роботі ШКТ, а отже і якісному травленню. Як наслідок, організм краще засвоює мінерали, вітаміни, що важливо для загального здоров’я, а також поліпшує сон і фізичні показники.

Виноградний сік

За дослідженнями Міжнародного журналу ожиріння, у винограді міститься ресвератрол. Цей антиоксидант перетворює білий жир на бурий. Якщо перший із них накопичує калорії, то другий, навпаки, їх спалює. Перед сном достатньо випити невелику склянку натурального виноградного соку. Це допоможе заснути й дещо втратити уві сні зайвий жир.

Клітковина

Заснути, відчуваючи голод, неможливо. Втамувати його допоможе клітковина. Запивши ложку порошку водою, ви відчуєте себе достатньо ситим і зможете заснути, не з’ївши нічого зайвого.

Протеїновий коктейль

Велика кількість триптофану міститься не тільки в коров’ячому, козиному, але й у соєвому молоці, зробленому з бобів протеїновому порошку. Виступаючи посередником мелатоніну, амінокислота викликає сонливість, покращує якість сну. Триптофан сприяє не тільки швидкому засинанню. Знижуючи рівень кортизолу, він допомагає позбутися жиру, що накопичується на животі. Є бажання отримати максимальну користь від протеїнового коктейлю? Тоді до нього потрібно додати невелику кількість волоського горіха. Таким чином м’язи наситяться казеїновим білком, що сприяє швидкому відновленню після фізичних навантажень.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь