Завдання для адвент календаря
Ми вже писали про адвент календарі. Готові яскраві шаблони можете завантажити і роздрукувати ось тут. А тепер писок ідей та завдання для адвент календаря що покласти в кожну коробочку/мішечок/конвертик.
Крім солодощів, маленьких сюрпризів можна покласти завдання, Список на кожен день і з підказками – нижче:
Надіємосб у вас та ваших малюків буде незабутній новий рік!
1 грудня – лист дідові морозу – Саме час написати листа Миколаю або Діду Морозу – складіть разом список бажаних подарунків. До речі, не варто забувати про себе))).
Шаблони листів є ось тут.
2 грудня – вивчаємо і малюємо Дід Морозів з різних країн. Хто такий дід Мороз? Де він живе? Як його звуть в різних країнах? Розкажіть все про нього. Можна розповісти про про новорічні традиції різних країн.
3 грудня – малюємо малюнок для Снігуроньки
4 грудня – розписуємо вікна. Або вирізаємо витинанки, шаблони тут.
5 грудня – складаємо список найбільш приємних подій року, що минає.
6 грудня – робимо гірлянди, саме час дістати з комори і перебрати новорічні іграшки, перевірити гірлянди та інші прикраси.
До речі ще встигнете замовити на аліекспрес.Тут є цікавинки до нового року з Алі
7 грудня – робимо новорічну композицію з пластиліну.
8 грудня – вирізаємо сніжинки або паперову гірлянду.
9 грудня – робимо ялинкові іграшки своїми руками.
10 грудня – саме час подбати про пташок! Зробіть для них годівницю або підгодуйте їх у дворі або парку.
11 грудня – придумуємо або читаємо новорічну казку
12 грудня – співаємо новорічні пісні. Вчимо нові, або вчимо новорічний віршик. Гарні віршики є ось тут.
13 грудня – дивимося мультики або фільми про новий рік. Фільми є ось тут.
14 грудня – зробити ялинку з паперу або красиво оформити пляшку поставити в неї гілочки покрити сріблястою фарбою, а ні них повісити ялинкові іграшки)))
15 грудня – намалювати плакатик із зображенням тварини наступного року на ватмані, або почати розмальовувати гігантську новорічну розмальовку. Вона ось тут.
16 грудня – зробіть оригінальні побажання для близьких (у вигляді листівок або колажу).
17 грудня – вчимо вірш, паралельно готуємо імбирне фігурне новорічне печиво разом з малюком
18 грудня – робимо сніговика,якщо на вулиці ще немає снігу тоді робимо сніговичків з різних матеріалів
19 грудня – шукаємо подарунки від Миколая а ще можемо виростити кристали солі на батаРеї – гілочку кладемо в банку з пересоленої водою, намотавши паличку зверху за краєчок і на батарею, спостерігаємо ..
20 грудня – надуваємо мильні бульбашки на морозі якщо морозу нема – робимо новорічні віконечка (малюнки, куди вставяти свої обличчя і вгадувати хто це)
21 грудня – зробити крижані іграшки для ялинки у дворі (заморозьте в формах для льоду квіти, листочки, гілочки і прикрасьте ними дерева на вулиці).
22 грудня – зробіть новорічні світлини, у светрику або новорічних панчохах (святкова фотосесія в студії для всієї сім’ї)
23 грудня – прикрашаємо ялинку – влаштуйте пошуки ялинкових іграшок для ялинки за допомогою карти (типу пошуку скарбів), або за допомогою загадок, або найпростішого “гаряче-холодно”
24 грудня – влаштувати сімейні катання на санках або лижах в вихідний день. Якщо снігу немає – попити какао для діток а глінтвейн для дорослих.
25 грудня – прикрашаємо квартиру або ті частини квартири/будинку де ще немає декору (вікна та дзеркальні поверхні- новорічними наклейками, сніжинками, малюнками).
26 грудня – про новорічномий костюм необхідно подбати заздалегідь – ким би ти хотів/ла бути?
27 грудня – на один або кілька передноворічних днів можна запланувати відвідування новорічної ялинки, додавши квитки на нього у вигляді запрошень від Діда Мороза відвідати його свято. (на виставу, в театр, будинок культури, ТРЦ)
28 грудня – сходіть на міську ялинку, а ще можна влаштувати сніговий бій ввечері в колі сім’ї з паперових сніжок
29 грудня – зробити об’ємну зимову картину. По контуру малюнка наносимо клей ПВА, щедро посипаємо малюнок сіллю, струшуємо залишки солі. Варіант є ост тут.
30 грудня – Перевірте, чи не забули діти новорічні вірші та привітання, перевірте наявність всіх подарунків для близьких і дорогих вам людей. Попросіть дітей допомогти вам
31 грудня – ранковий розказаний вірш і особливий і останній адвентовський подарунок в році, що минає, запалити свічки, помріяти
Ще варіанти завдань на запас:
– запропонуйте дитині гру «Знахідки» на вулиці. Завдання знайти (сфотографувати) якомога більше елементів новорічних прикраси району за маршрутами вашої прогулянки;
– влаштувати день сніговика. Вивчити по нього загадку або вірш, намалювати або зробити саморобку;
– вивчити зимові загадки;
– влаштувати чаювання з незвичайним чаєм.
– зробити саморобку у формі символу наступаючого року (2020- рік срібного пацюка)
– придумати новорічну казку;
– змайструвати різдвяний вінок;
– зробити новорічних балерин з повітряної спідницею-сніжинкою. Матеріал для виготовлення балерин покладіть в кишеню календаря.
В процесі очікування і підготовки до нового року можна обмежитися просто задоволенням від виконання завдань, а можна дарувати дитині маленькі подаруночки за виконання завдань.
Ідеї подарунків:
– шоколадні цукерки, шоколадні медальки, шоколадні іграшки для ялинки або мармеладки;
– можна класти в адвент-календар невеликі іграшки, наприклад колекцію звірів, міні-наборчики лего, персонажів улюблених мультфільмів;
– можна класти в адвент-календар іграшки для прикраси адвент-ялинки;
– нові книжки про новий рік і зиму;
– наборчики для новорічного творчості;
-детальки магнітного пазла на новорічну тематику.
Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці – пишіть на mini.rivne@gmail.com