Браслет як символ розкоші

Браслети були популярними впродовж усієї історії. Їх можна поєднувати з іншими виробами або носити окремо, щоб створити неповторний стиль. Сьогодні прикраси доступні в різних матеріалах і стилях: від дорогих ювелірних металів і діамантів до доступних варіантів з каучуку або текстилю. Зокрема, можна підібрати стильний ювелірний браслет будь-якої цінової категорії за посиланням: https://stolychnashop.com.ua/ua/yuvelirnye-ukrasheniya/braslety/ — від лаконічної класики до епатажних дизайнерських моделей. Однак були часи, коли коштовності вважалися виключно прерогативою вищих верств суспільства та були символом розкоші. І нині багато хто носить шикарні прикраси, щоб наголосити на власному статусі.

Браслети в історії: ознака аристократії та символ багатства

Термін «браслет» походить від грецького слова «brachile», що означає «рука». Історія цих прикрас обчислюється тисячоліттями, а найдавніші прототипи, знайдені археологами, датуються як мінімум 40 тисячоліттям до н. е.!

У 5 тисячолітті до н. е. єгиптяни носили браслети як оберіг та використовували для духовних обрядів. Статусу символу розкоші вони набули вже в Середньовіччі, коли духовенство визнало коштовності відображенням ієрархічної системи того часу. Золото, срібло та коштовне каміння могли собі дозволити носити лише члени королівських сімей і представники знаті.

З розвитком ювелірного ремесла прикраси ставали дедалі доступнішими. Тоді акцент почали робити на ускладненні дизайнів, щоб усе ще залишати за вищими верствами суспільства право виділятися та демонструвати своє становище.

Сьогодні браслети представлені в розмаїтті стилів і цінових діапазонів, але найвідоміші ювелірні бренди світу створюють справжні «ікони» ювелірного мистецтва, доступні далеко не кожному. Вони й нині вважаються символом розкоші.

Культові браслети від відомих ювелірних домів

Перелічувати розкішні браслети від популярних брендів можна нескінченно довго, тому виділимо 5 справді культових моделей:

  1. Cartier Love Bracelet — браслет із фірмовим мотивом у вигляді гвинта, що символізує вічний зв’язок, став синонімом спадщини Картьє.
  2. Hermes Collier de Chien — дизайн у вигляді манжети із заклепками поєднує в собі елегантність та силу.
  3. Chanel Quilted Leather Cuff — культовий браслет-манжета від французького дому моди, виготовлений зі стьобаної шкіри, є неповторною іконою стилю.
  4. Bulgari Serpenti Bracelet — справжній витвір мистецтва, що поєднує блиск 18-каратного білого золота та сяючих діамантів. Браслет у формі змії, що обвивається навколо зап’ястя, став мрією багатьох модниць після того, як у ньому на публіці з’явилася Зендея.
  5. Yves Saint Laurent Arty Oval Cuff — браслет із величезним яскравим каменем у центрі став легендарним аксесуаром, що символізує розкіш і багатство.

Ці прикраси стали частиною ювелірної історії та видатними представниками високої моди, символізуючи стиль і розкіш.

Улюблені браслети відомих особистостей: вплив зірок на сучасну моду

Ефектний блискучий браслет здатен подарувати яскравий штрих абсолютно будь-якому образу. Відомі люди та інфлюенсери, від Софі Лорен до Дакоти Джонсон, використовують цей модний прийом упродовж десятиліть.

У 30-ті роки минулого століття Коко Шанель спала на думку блискуча ідея створити унікальну прикрасу, декоровану кольоровим камінням, яка має успіх і сьогодні. Проте фігурою, яка допомогла популяризувати браслети в тому вигляді, у якому ми їх знаємо сьогодні, була дизайнерка Ельза Перетті. Італійська майстриня створила декілька культових ювелірних прикрас для Tiffany & Co. Завдяки своїй любові до органічних форм, вона створила чимало позачасових прикрас, які вже понад 50 років є символом вишуканості та залишаються бажаними.

Сьогодні селебріті та інфлюенсери стали головними законодавцями моди. Варто Анджеліні Джолі або Кейт Бланшетт з’явитися на публіці в новій прикрасі, як вона відразу ж стає об’єктом бажання мільйонів жінок по всьому світу. Блейк Лайвлі фотографують на червоній доріжці в масивних браслетах із діамантами та смарагдами — і модниці шукають у каталогах розкішні зелені камені. А популяризації відомих браслетів «Love» від Картьє не останньою чергою сприяло те, що їх носять повсюдно такі голлівудські зірки, як Міла Куніс і Єва Лонгорія.

Звісно, відтворити епатажні образи кумирів обійдеться в круглу суму, але завдяки великому асортименту стильних дизайнів від вітчизняних брендів дозволити собі гарні коштовності може кожна!

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь