Чим відрізняються маски для волосся Yves Rocher

Волосся занадто жирне або сухе; стало тьмяним, з посіченими кінчиками, випадає? Для відновлення краси волосся розроблено спеціальні доглядові засоби. Як працює скраб і маска для волосся і який продукт французького бренду Yves Rocher підходить вашому волоссю?

Як правильно застосовувати маску для волосся

Періодичність. Оптимально 2 рази на тиждень, або за графіком – три миття голови із шампунем, четверте із застосуванням маски.

Порядок використання. Два варіанти:

  1. Стандартний. Після миття волосся шампунем. Волосся віджати від надлишків вологи. Наносити маску по всій довжині у напрямку росту волосся. Витримувати 3-7 хвилин, час вказано на упаковці.
  2. Інтенсивний. До нанесення шампуню на сухе волосся. Час процедури до 10-15 хвилин.

У більшості випадків на корені та найближчі до коріння 5 см маска не наноситься. Виняток – скраби, маски на основі глини, спеціальні засоби проти випадання, лупи, надлишку шкірного сала. Компоненти засобу проникають у структуру волосся, депонують поживні, зволожуючі або регенеруючі речовини. Завершує ритуал догляду за волоссям використання кондиціонера чи бальзаму.

До покупки маски варто пройти онлайн-діагностику волосся на сайті Yves Rocher. Комплексний догляд волосся забезпечує повна лінія продукції: шампунь, маска, скраб, бальзам, кондиціонер.

Чому ефективні маски для волосся від Yves Rocher

Продукція відомого французького бренду розроблена після багаторічних досліджень розвитку волосся на клітинному рівні. Сировину для догляду за волоссям виробляють на власних плантаціях у Бретані та закуповують у всьому світі у відповідальних постачальників. Вся продукція бренду не містить силіконів.

Серед бестселерів Yves Rocher:

  • сорбент для очищення коріння волосся від надлишків себуму з каоліном та бентонітом, наноситься до застосування шампуню;
  • сорбент Легкість та Очищення з екстрактом кропиви та полісахаридами Агави;
  • маска-скраб 2 в 1 з бурими водоростями та білою глиною;
  • крем для захисту фарбованого волосся з екстрактом ягід Асаї, які посилюють інтенсивність кольору;
  • крем гель 2 в 1 Захист та Блиск з м’якоттю ягід Асаї та антіоксидантом Агавою;
  • маска Захист та Блиск з олією календули та малиновим оцтом, закриває лусочки волосся, посилює природний блиск.

На офіційному сайті Yves Rocher легко порівняти різні види масок та скрабів для волосся, ознайомитися з ефектом впливу рослинних та мінеральних компонентів.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь