Як продовжити термін служби металопластиковим вікнам? Дієві поради від «Газди»

Заміна скління – це важлива необхідність. Адже навіть найякісніші конструкції зношуються. Зараз є величезний вибір різноманітних варіантів, тому з цим не виникне жодних складнощів.

Лідером на ринку є металопластикові вікна, оскільки вони славляться своєю надійністю та якістю. Серед асортименту https://gazda.ua/ua/okna/ ви можете знайти конструкції для будь-яких приміщень. Після встановлення зможете насолоджуватися затишком і комфортом на довгі роки. А щоб це було якомога довше, то варто дотримуватися елементарних правил експлуатації та «Газда» нагадає про них.

Що потрібно враховувати при користуванні металопластиковими вікнами?

Оскільки подібне скління максимально славиться своєю надійністю та міцністю, то є міф, що немає жодних рекомендацій щодо їх експлуатації. Проте це зовсім не так. Ви своїми незнаннями можете нашкодити конструкції та через це потрібно буде звертатися до майстрів.

Якщо ж дотримуватися певних рекомендацій, то можна забезпечити довготривале користування металопластиковим полотном:

  • Вікна потрібно періодично мити. Для цього необхідно використовувати безпечні засоби, що не містять агресивних компонентів. До того ж ви маєте користуватися м’якими щітками, що не залишать подряпин на склі.
  • Вам потрібно слідкувати за станом ущільнювача. Саме від нього залежить герметичність конструкції. З часом на його поверхні з’являються тріщини та він може повністю пошкодитися. Ви вже його не зможете відновити. Тут потрібна своєчасна заміна.
  • Не забувайте періодично регулювати вікна. Це варто робити двічі на рік, коли відбувається зміна сезонів. Так ви зможете створити оптимальний мікроклімат в приміщенні. Саме регулювання робити досить просто, але вперше нехай це зробить майстер. Адже ви можете не знати певні тонкощі.
  • Максимально обережно користуйтеся фурнітурою. Досить часто користувачі різко відчиняють вікно, можуть смикнути ручку. Через такі дії навіть найякісніша фурнітура може зламатися. Після цього нею не варто користуватися. Тут потрібен ремонт або повна заміна.
  • Якщо під час користування вікном виникли деякі неполадки, не затягуйте з ремонтом. Порада: не намагайтеся все вирішити самостійно. Тут потрібна допомога спеціалістів, оскільки ви не знаєте багато тонкощів.

В цих елементарних правилах немає нічого складного. Вам лише потрібно їх усіх дотримуватися, щоб скління прослужило максимально довго. Разом з «Газда» ви розберетеся в усіх тонкощах і підберете для себе якісні металопластикові вікна.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь